Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po kolizji uderzył fiatem w dom. Cztery dni temu stracił prawo jazdy, dzisiaj jechał pijany

Najpierw zderzył się z volkswagenem, a potem wjechał w dom. Kierowca fiata prowadził pojazd nie posiadając uprawnień, co więcej był nietrzeźwy.

We wtorek rano tomaszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów. Z informacji przekazanych policji wynikało, że kierowca fiata po kolizji z volkswagenem uderzył w dom.

Mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 24-letni mieszkaniec gminy Ulhówek kierując fiatem, jechał ulicą 29 Listopada. Postanowił wyprzedzić dwa jadące przed nim samochody. Manewr ten zaczął tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Grota Roweckiego.

W pewnym momencie kierowca volkswagena włączył kierunkowskaz i zaczął skręcać w lewo. Wówczas kierujący fiatem uderzył w volkswagena i odbijając się od niego wjechał w budynek mieszkalny. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Jak się okazało, 24-latek miał w organizmie 1,4 promila. Co więcej, cztery dni temu mężczyzna stracił uprawnienia za przekroczenie prędkości w terenie zbudowanym. Wkrótce kierowca fiata odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

9 komentarzy

 1. Parę tysiakow pójdzie z konta…Bardzo dobrze matolowi i buraków A do tego pijakowi zza kierownicy..Regres zrobi swoje..!!

 2. Co za człowiek, jeśli się jeździ bez kwitów to przynajmniej powoli po co się pchać dalej w kłopoty.

 3. kumulacja ?

 4. Ktoś z Państwa ogladał film horro Zakonnica ? Te realia kręcone lat 50 ubiegłego wieku w Rumuni to dzisiejsze zapadliska, przepraszam domostwa Polski wschodniej (amen) haha

 5. Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

  A pisałem już o tym… stawiajcie przed przydrożnymi chałupami zapory przeciwczołgowe, słupy, róbcie solidne płoty… ale kto tam by mnie słuchał…

 6. Trzeba go koniecznie zamknąć, bo za parę dni kogoś zabije.

 7. Że w dom, to chyba trochę przesada patrząc na foto.

 8. Chłopaki w pierdlu już się oblizują

 9. Ferdynand Kiepski

  Przypomina się pan poseł Artur Z. XD