Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pisał przez Internet, że ją kocha, ona mu wpłaciła 12 tys. euro. On zniknął

Kolejna mieszkanka woj. lubelskiego padła ofiarą internetowego amanta. Mieszkanka powiatu hrubieszowskiego straciła łącznie 12 tys. euro, sprawą zajmują się policjanci.

Do policjantów zgłosiła się mieszkanka powiatu hrubieszowskiego z informacją, że została oszukana. 63-latka na jednym z portali internetowych poznała mężczyznę, z którym zaczęła korespondować.

Kobieta uwierzyła w słowa amanta, który codziennie powtarzał, że ją kocha. Co więcej, wysyłał nawet zdjęciach, na których rzekomo widniał. 63-latka uwierzyła w jego słowa i zakochała się w nim.

Kiedy oszust zdobył zaufanie 63-latki poprosił ją o to, by odebrała jego paczkę z dokumentami. Sama za tą paczkę miała zapłacić na podane przez oszusta konto. Kobieta w różnych bankach brała pożyczki i wpłacała kolejno pieniądze, łącznie na sumę 12 tysięcy euro.

W końcu pracownica banku nabrała podejrzeń, że może dochodzić do oszustwa. Postanowiła namówić 63-latkę żeby ta zgłosiła sprawę na policję. Mieszkanka powiatu hrubieszowskiego nawet kiedy rozmawiała już z policjantami nie wierzyła, że ten mężczyzna mógł ją oszukać. Nadal twierdziła, że łączy ich szczere uczucie i na pewno wszystko okaże się nieprawdą. Sprawą zajmują się policjanci.

(fot. pixabay.com)

32 komentarze

  1. romantyk w tych czasach ma trudno o miłość, ale łatwo o utrzymanie.

  2. No tak ‐znowu mój komentarz nie Poprawny POlitycznie I won z forum Robi się kolejny” pejsbuk” a oni drą japy O wolności słowa

  3. Ta Pani emeryturę ma z głowy na kilka lat. Za błędy trzeba płacić, takie jest życie.

  4. Ryki , Puławy , Lubartów /2 razy ta sama/ , Parczew , Bełżyce , Hrubieszów , Zamość no same kochanice a jakie intelygentne. Buhahahahahahahahahaha
    Kuwa one tam nie majo mózgófff

  5. jakby co to kocham wszystkich 😀

  6. Dziwić się, że Jarkowi i Vateuszowi wiwrzą 😉