690 680 960

Pijany Ukrainiec wjechał BMW na budowany odcinek trasy Lublin – Warszawa. Zderzył się z lawetą (foto)

Droga ekspresowa nie została jeszcze oddana do użytkowania, a już doszło na niej do groźnego wypadku. Pijany Ukrainiec pędził zamkniętą trasą, wjechał w stojącą lawetę.

Do zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek około godziny 4:40 na budowie drogi ekspresowej S17 Lublin – Warszawa. Na nieoddanym jeszcze do użytkowania odcinku obok Garwolina samochód osobowy uderzył w lawetę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący BMW obywatel Ukrainy wjechał na teren budowanego odcinka trasy ekspresowej, gdzie obowiązuje zakaz ruchu. Jadąc ze sporą prędkością z impetem uderzył w stojącą lawetę do przewozu maszyn budowlanych.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. OSP Lipówki)

20 komentarzy

  1. Ktoś znowu przegubowca wyeliminował w okolicy ul. Lipowej?

  2. brzydko to pisać ale szkoda, że się nie wyeliminował. mógł chociaż pozbawić się nóg albo coś takiego, co odebrałoby mu możliwość jazdy

  3. Coraz więcej Ukraińców to i swoje obyczaje zaczynają wprowadzać.

  4. Tak, jasne – bo to w Polsce niespotykane żeby ktoś pijany jeździł i powodował wypadek…. Lepsi Polacy tak nie robią!! Również w Europie zachodniej… Debil będzie debilem niezależnie od obywatelstwa…

Kursy walut

  • USD 4.33zł -0.5%
  • GBP 5.3242zł -0.23%
  • EUR 4.6816zł -0.09%
  • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas