Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany pracownik ochrony dworca PKS zaczepiał kobiety. Został zatrzymany

Pilnujący porządku i bezpieczeństwa na dworcu PKS w Lublinie pracownik ochrony wykonywał swoje obowiązki po pijanemu. Czekają go teraz konsekwencje.

W niedzielę lubelscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietypowo zachowującym się pracowniku ochrony dworca PKS przy al. Tysiąclecia w Lublinie. Mężczyzna zaczepiał oczekujące na autobus, jak też przechodzące w pobliżu kobiety. Jak nas poinformowano, miał składać im różnego rodzaju propozycje jak też być wobec nich uszczypliwy.

W końcu o wszystkim powiadomiona została policja. Na miejsce skierowany został patrol. Funkcjonariusze niebawem zauważyli opisywanego przez osoby zgłaszające mężczyznę. Jak wyjaśniał nam sierż. szt. Kamil Karbowniczek z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, od pracownika ochrony wyraźnie wyczuwalna była woń alkoholu.

Mężczyzna został przez funkcjonariuszy zatrzymany i przewieziony na II Komisariat. Jak tłumaczą policjanci, wykonywanie obowiązków służbowych pod wpływem alkoholu jest wykroczeniem. Kolejne konsekwencje, łącznie z dyscyplinarnym zwolnieniem, może zastosować już pracodawca.

(fot. Google Street View)

Autor: redakcja

8 komentarzy

 1. A nie przyszło do głowy chłopakom z patrolu sprawdzić resztę personelu? toż sam nie pił -na bank :))

 2. Wypił-poniesie konsekwencje…
  Jak w każdej branży,tak jak u kierowców MPK Lublin jakiś czas temu…

  • Buahaha, akurat w mpk mają na dzień dobry sprawdzanie alkomatem, a w każdej innej pracy już tego nie ma. Tylko nie pisz, że każda inna praca nie odpowiada za życie ludzi i zdrowie. Np lekarze. Dmuchaja w alkomat? A powinni. I oczywiście wszyscy, którzy mają pracę związana z jakakolwiek odpowiedzialnością w stosunku do ludzi.

  • Co mu zrobią? Z pracy nie wyrzucą bo gdzie znajdą drugiego takiego co będzie chciał szarpać się z świecowymi menelami.

   • Masz rację,nic mu nie zrobią bo pewnie na umowę śmieciową pracował,nawet jak by go zwolnili to zaraz w innej agencji ochrony znajdzie pracę.

 3. Głupi. Ale w Lublinie inna robotę w ochronie znajdzie bez problemu. To nie jakieś zadupie że 15 starych skur…. rencistów się bije o miejsce.

 4. Wielkie halo. W Niemczech policjant wziął udział w zbiorowym gwałcie i też niewiele mu zrobią, może dlatego że był na Polce?

 5. jak kelnerka zaczyna się podobać to znaczy że już wystarczy

Z kraju