Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca wjechał jeepem w budynek stacji paliw. Wcześniej przyjeżdżał po flaszkę (zdjęcia)

Wsiadł za kierownicę po pijanemu i pojechał na stację paliw. Stracił panowanie nad pojazdem, auto z impetem uderzyło w budynek. Na szczęście mężczyzna nie wyrządził nikomu krzywdy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16 w miejscowości Stasin koło Lublina. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, iż samochód osobowy uderzył w budynek stacji paliw. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Jak ustaliliśmy, kierujący jeepem mężczyzna wjeżdżając na teren stacji paliw stracił panowanie nad pojazdem. Auto z impetem uderzyło w budynek. Badanie alkomatem wykazało, iż mężczyzna miał 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Okazało się również, iż mieszkaniec gminy Konopnica godzinę wcześniej przyjeżdżał w to miejsce i kupował wódkę. Teraz czekają go spore konsekwencje zarówno prawne jak też finansowe.

33 komentarze

  1. Tu to przydałaby się informacją kto to dokładnie był. To jest wstyd żeby chronić wizerunek drogowego bandyty. Imię, nazwisko, wiek, zdjęcie, gdzie pracuje, co robi, kim jest, itd. No innego sposobu niż publiczny ostrcyzm chyba nie ma. Ktoś tu ma kasę i czuję się lepszy od innych. Ciekawe czy ta Kia Stinger w tle to nie kogoś z rodziny…
    Jazda po pijanemu to jest zbrodnia i bycie potencjalnym mordercą, konsekwencje powinny być bardzo surowe…

  2. Dziadek Józek ze Slamsowa (75 wiosen)

    Pijany kierowca wjechał jeepem w budynek stacji paliw, po polsku by było: chory na alkoholizm jeepnął w stację paliw.

  3. Spoko spoko samochód stoi już u niego pod domem , prawko też ma.

Dodaj komentarz