Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca uderzył hondą w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

W minioną sobotę po południu w Lubartowie pijany kierowca hondy zakończył przejażdżkę na drzewie. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

Do wypadku doszło w minioną sobotę po południu w Lubartowie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna z Lubartowa i Wólki Rokickiej oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów 30-latek kierujący Hondą, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Podczas badania stanu trzeźwości kierowcy, okazało się, że ma on ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 20-letni pasażer również znajdował się w stanie nietrzeźwości. Obaj poszkodowani mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala.

Samochód 30-latka został odholowany na policyjny parking. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy uprawnienia do kierowania pojazdami. Wkrótce jego sprawą zajmie się sąd. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi nawet do dwóch lat pozbawienia wolności wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Pijany kierowca uderzył hondą w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. OSP KSRG Wólka Rokicka, Policja Lubartów)

5 komentarzy

  1. To dobra wiadomość

  2. Wierna słuchaczka Radia Ma wieprzową twarz

    Ludzie z pijaństwem za kierownicami autek jakoś nie bardzo sobie radzą, a tymczasem, patrzcie, proste drzewo dao radę. :ll;

  3. trzeba ściąć drzewo … taką mam koncepcję …

Z kraju

Polityka i społeczeństwo