690 680 960

Pijany kierowca sprawcą śmiertelnego wypadku. Nie żyje pasażer renaulta (zdjęcia)

Wczoraj po południu w Drelowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje pasażer pojazdu kierowanego przez pijanego kierowcę.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 15 w Drelowie w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego na ul. Augustówka.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault, 26-letni mieszkaniec gminy Drelów, jadąc w kierunku miejscowości Szóstka, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze gdzie dachowało.

Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji 63-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu. Kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jak się okazało kierujący pojazdem w chwili zdarzenia był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Kodeks karny za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości ze skutkiem śmiertelnym przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

24 komentarze

  1. gdyby był tor…

  2. Dziwne ze z takich wypadkow to zwykle pijak wychodzi bez szwanku, a gina inni.

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie