Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany 20-latek dachował volkswagenem. Wkrótce jego wyczyn oceni sąd

Wczoraj wieczorem w miejscowości Justynówka doszło do dachowania pojazdu osobowego. Za jego kierownicą siedział pijany 20-latek. Wkrótce jego wyczyn na drodze oceni sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godzina 20.00 w miejscowości Justynówka w gm. Tomaszów Lubelski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

– Jak się okazało 20-letni mieszkaniec gm. Rachanie kierujący volkswagenem, wyjeżdżając z Justynówki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy przepust i dachował w przydrożnym rowie. Mężczyzna jechał bez pasażerów. Ze względu na doznane obrażenia, został zabrany karetką do szpitala. Mundurowi sprawdzili jego stan trzeźwości. Mężczyzna w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu – informuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej Policji.

Mundurowi zatrzymali 20-latkowi prawo jazdy. Wkrótce mężczyzna za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

18 komentarzy

  1. Co to znaczy ,że wkrótce jest wyczyn?Czy ktoś to czyta co pisze?Amen.

  2. oceni sąd??? ja bym dał 10/10

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo