Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mandat za wjazd ciężarówką do kanału (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 820 doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Kierujący nim 46-latek nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, na skutek czego wjechał do kanału Wieprz-Krzna.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Nowy Orzechów w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd ciężarowy wypadł z drogi i zjechał do kanału Wieprz-Krzna. Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 820.

– 46-latek kierujący ciężarowym samochodem marki Volvo jadąc od strony Łęcznej w kierunku Parczewa, nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, na skutek czego wjechał do kanału Wieprz-Krzna. Mężczyzna był trzeźwy i nie potrzebował pomocy medycznej. Został ukarany mandatem karnym – informuje sierżant sztabowy Anna Borowik z parczewskiej Policji.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza teraz, kiedy warunki pogodowe nie są sprzyjające. Opady śniegu, marznący deszcz oraz śliska nawierzchnia powinny dać do myślenia każdemu kierowcy. Dlatego pamiętajmy – noga z gazu!

Mandat za wjazd ciężarówką do kanału (zdjęcia)

fot. Policja Parczew

 

Mandat za wjazd ciężarówką do kanału (zdjęcia)

fot. Policja Parczew

 

Mandat za wjazd ciężarówką do kanału (zdjęcia)

fot. Policja Parczew

11 komentarzy

  1. Nie wjechał tylko wpadł ! Ale fakt w polszy milicji mandat zawsze musi być hahaa

  2. Dobrze przynajmniej, że jak milicjanci radiowozem doprowadzili do wypadku, zostali… pouczeni bo przecież są w pracy a PJ jest im potrzebne zawodowo… mandatu ani punktów oczywiście też nie uświadczyli !! Równość wobec prawa level polsza milicja..

  3. Z moich obserwacji spokojnie mogę powiedzieć że u tego kierowcy doba ma 30 godzin tłucze się przez Nowy Orzechów cały czas jedzie o 7 rano i tak samo o 2 w nocy. To jest ten sam co kiedyś gubił towar jak jechał może czasem trzeba odpocząć Panie Kierowco ktoś w końcu powinien się za nich wziąć.

  4. W tej firmie to nie jedyny narwaniec na te nocne jazdy a ten z tego co słyszałem to już wszystkie firmy na Bogdance zaliczył i wszędzie coś odwalił

  5. Mandat to powinien dostać zarządca drogi, on ma dbać o to żeby ślisko nie było. Jak d…pa od sr…nią!!!!

  6. Mieszkańcu, ty też byś się wziął do pracy

  7. Może Redakcja napisała by na temat zdarzenia które miało miejsce w piątek 17 listopada na skrzyżowaniu ul. Sztajna z ul. Lipową. Finalne okoliczności są znane, ale kto był sprawcą a kto poszkodowanym jużnie znane? Ilu pijanych a ilu trzeźwych. Czyżby zmowa milczenia POLICJI??? Czyżby to kierujący policjant/policjantka był sprawcą zdarzenia???? Minęło kilka dni i dalej okoliczności są ustalane???

  8. Pracuśu swoje już wypracowałem mam emeryturę

  9. kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsi

Dodaj komentarz

Z kraju