Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijani rolnicy za kierownicą. Kombajn w rowie, uciekinier z kolizji i traktorzysta z zakazem

W ciągu weekendu zamojscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych mężczyzn kierujących pojazdami rolniczymi. Wszyscy wkrótce odpowiedzą przed sądem za swoje postępowanie.

W miniony piątek około godziny 13 policjanci ze Szczebrzeszyna otrzymali informację, że w miejscowości Deszkowice kombajn zbożowy wjechał do przydrożnego rowu. Na miejscu okazało się, że 69-latek prowadzący pojazd miał w organizmie dwa promile alkoholu. Poza tym nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Tego samego dnia po godzinie 17 policjanci otrzymali wezwanie do kolizji w miejscowości Kosobudy. Na miejscu na mundurowych oczekiwał kierujący skodą, zaś sprawca zdarzenia, kierowca ciągnika rolniczego odjechał. Po chwili mundurowi namierzyli ciągnik. Mężczyzna siedzący za kierownicą pojazdu był tak pijany, że nie dał rady poddać się badaniu, została mu pobrana krew.

Trzeciego pijanego rolnika zatrzymali policjanci z Łabuń. Podczas kontroli ciągnika, okazało się, że 46-letni mężczyzna jechał mając dwa promile w organizmie. Ponadto okazało się, że od maja tego roku 46-latek miał orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Wkrótce wszyscy za spoję postępowanie odpowiedzą przed sądem.

2016-08-28 10:40:20
(fot. ilustr. lublin112.pl)

19 komentarzy

  1. Rolnik postepowy sam zapladnia swoje kr….. i sam pije..

  2. żal patrzeć na te wasze debilne wypowiedzi po pierwsze w mieście częściej spotyka się pijanych wystarczy wieczorem na ulice się wytoczyć po drugie 500+ nie dostała wieś ale
    miasto też do tego się zalicza a dopłat nie rozdaje pis tylko Bruksela większość z komentatorów to kompletne dno

Z kraju