Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana matka wiozła autem dwoje dzieci. Maluchy podróżowały bez fotelików i zapiętych pasów

Ponad pół promila alkoholu w organizmie miała 29-latka z gminy Poniatowa, która wiozła autem dwoje swoich dzieci. Maluchy przewożone były bez fotelików i zapiętych pasów bezpieczeństwa.

W czwartek policjanci z Opola Lubelskiego zatrzymali do kontroli kierującą osobowym peugeotem, która nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa.

W trakcie kontroli okazało się, że 29-latka wiozła autem dwoje swoich dzieci, w wieku 4 i 7 lat. Żadne z nich nie podróżowało w foteliku samochodowym i nie miało zapiętych pasów bezpieczeństwa.

– Jakby tego było mało, 29-latka była nietrzeźwa. Miała ponad pół promila alkoholu w organizmie. Dzieci zostały przekazane pod opiekę ojcu – przekazała aspirant Katarzyna Bigos rzecznik prasowy KPP w Opolu Lubelskim.

Wkrótce, nieodpowiedzialna matka odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu oraz przewożenie dzieci bez fotelików samochodowych i zapiętych pasów bezpieczeństwa. Informacja o zdarzeniu trafi także do Sądu Rodzinnego, który przyjrzy się sytuacji dzieci. Funkcjonariusze ustalają także czy 29-latka swoim zachowaniem nie naraziła pociech na niebezpieczeństwo.

17 komentarzy

 1. Co to jest 0,5 promila

  • Świeżo po jednym browarze można tyle mieć zakładając że kobita nie waży więcej niż dobry indyk.

 2. PiS rozpił baby jak dziedzic pańszczyźnianego chłopa

 3. 800+ działa, naprawdę działa

 4. Lewaki już nagonka zrobią na tradycyjne Polskie rodziny. Kij wam do tego czy piła czy nie. Tradycyjna rodzina dzieciom nic się nie dzieje.

 5. Tęczowe przybłędy won z Polski.

 6. Kilka wykroczeń i pewnie 1500 PLN mandatu łącznie.
  A gdyby jechała rowerem, to dostałaby 2500PLN za ponad pół promila.

 7. Jaka pijana . Jedno piwo by nery lepiej pracowały i zaraz raban że pijana .

 8. To tylko LOP wieś marki bmw awdi I i pijanych sebixów

 9. Kaloszowa przyjechała?

 10. A dlaczego nie ma informacji odnośnie narodowości Jaśnie Pani!? W innych artykułach co drugi pijany powodujący wypadek jest obcokrajowcem. Zapewne w tym przypadku było podobnie.

Dodaj komentarz

Z kraju