Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana matka miała problemy z utrzymaniem się na nogach. Obok znajdowało się dziecko

Miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie, w takim stanie „opiekowała się” kilkuletnim dzieckiem. Wkrótce postępowanie kobiety oceni sąd.

We wtorek po południu policjanci z Puławy przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że w centrum miasta znajduje się nietrzeźwa kobieta wraz z dzieckiem.

Mundurowi pojechali na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Na schodach jednego z budynków przy ulicy Centralnej siedziała 32-letnia mieszkanka gminy Puławy. Kobieta mówiła niewyraźnie, miała problemy z utrzymaniem się na nogach. Wraz z kobietą, na schodach siedziało jej czteroletnie dziecko, któremu na szczęście nic się nie stało, nie miało obrażeń, wyglądało na zdrowe. Zostało przekazane pod opiekę ojca.

Po badaniu alkomatem okazało się, ze 32-latka miała w organizmie niemal 2 promile alkoholu. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawą niedopowiedzianej matki zajmie się wkrótce sąd.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

8 komentarzy

  1. Powinno być 500-

  2. Jest zapylona będzie 1000 jak mówią znajomi.

  3. Będzie 1000 + to 4 promile będzie i jeszcze na szlugi z przemytu będzie żyć nie umierać .

  4. Brawo pisiory!!!Brawo pińcet!!!
    Ale to przecież i tak wina Tuska!!!

  5. E rośnie elektorat PiS.

  6. Tak bo to wina PISu Kiedyś nie pili tylko teraz Brawo za myślenie

  7. Kiedyś dorośli chlali przy dzieciach a i tak (bez 500+) mieli za co pić, a teraz wycie! Tak było kiedyś i dalej tak będzie. Pojedźcie nad jeziora a zobaczycie, że co druga rodzinka na bani opiekuje się dziećmi. I co teraz? Wezwać chyba tylko smerfy, że starzy na bani.