690 680 960

Pieszy został potrącony przez autobus komunikacji miejskiej. Mężczyzna walczy o życie (zdjęcia)

W krytycznym stanie trafił do szpitala mężczyzna, który minionej nocy został potrącony przez autobus. Teraz policjanci ustalają, który z uczestników przyczynił się do tego zdarzenia.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 23:30 na al. Tysiąclecia w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Lubartowską pieszy został potrącony przez autobus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca autobusu jechał w stronę al. Witosa. Jak twierdził, w pewnym momencie dostrzegł mężczyznę, który miał wejść na przejście nie sprawdzając, czy nic nie nadjeżdża. Zaczął hamować i skręcił w prawo, aby ominąć pieszego. Ten wtedy dostrzegł pojazd i zaczął się cofać w kierunku chodnika. Wtedy został potrącony.

Jak ustaliliśmy, mężczyzna doznał licznych, bardzo poważnych obrażeń ciała oraz złamań. W stanie zagrożenia życia został przetransportowany do szpitala. Policjanci prowadzą teraz czynności, mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

(fot. lublin112.pl)

65 komentarzy

  1. Szyba uszkodzona z lewej strony więc pieszy był już minimum w połowie przejścia więc chyba logiczne kto komu ….

  2. w tej okolicy o tej porze czeźwe wszyskie chłopy so

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas