Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Foliopak kurierski – co to jest i gdzie kupić?

Przesyłki kurierskie z roku na rok, zyskują coraz większe zainteresowanie. Szybki i tani transport za ich pomocą, umożliwia dostarczenie przedmiotu w dowolne miejsce – niezależnie od wagi czy gabarytu samej paczki.

W przypadku mniejszych wymiarów pudełek, najczęściej używane podczas pakowania są tak zwane foliopaki, w które łatwy sposób pozwalają zapakować w nie towar, oraz z łatwością można umieścić na nich bez dodatkowych zabezpieczeń etykiety kurierskie. Czym konkretnie one są, oraz jak zamówić foliopaki InPost, dostosowane do rozmiaru danego paczkomatu?

Co to jest foliopak kurierski?

Foliopak kurierski to nic innego jak specjalna koperta, doskonała do pakowania drobnych, oraz lekkich przedmiotów – w tym płaskich, jak i tych o nieregularnym kształcie. Wykonane są z trwałej, solidnej i wodoszczelnej foli, która zapobiega zabrudzeniu oraz zamoczeniu przesyłki. Choć z wierzchu foliopak może być dostępny w różnych kolorach, środkowa warstwa większości z nich ma czarną barwę – co zapobiega możliwości oglądania produktu, który został transportowany (nie jest to jednak regułą i na rynku można też spotkać foliopaki z białą folią wewnątrz). Takie postepowanie, z pewnością zwiększa bezpieczeństwo, oraz zapobiega zagubieniu paczki. W dodatku, na rynku występują foliopaki z nadrukiem lub bez nadruku.

Foliopaki kurierskie InPost posiadają pasek samoprzylepny, który umożliwia łatwe zabezpieczenie wartości folii. Wystarczy ściągnąć warstwę ochronną, oraz przykleić górna część foliopaku, do jej powierzchni – klej jest na tyle mocny, że nie ma możliwości, aby ktoś niepowołany był wstanie otworzyć kopertę, oraz do niej zajrzeć.

Foliopak InPost – gdzie kupić koperty idealne do paczkomatu?

Foliopaki InPost dostosowane są do rozmiarów skrzynek. Dzięki temu z łatwością można nadać za ich pomocą paczkę, bez dodatkowego stresu. Choć występują one w wielu rozmiarach, najczęściej wybierany jest ten największy. Dlaczego? Foliopaki InPost, doskonale nadają się do zmniejszenia – wystarczy bardziej naciągnąć folię, a następnie przykleić ją, odbezpieczając pasek samoprzylepny. Są one dość tanie i z łatwością przyklei się na nich etykietę kurierską, a za pomocą markera można po nich również pisać. Ponadto, foliopaki InPost są także tanie, wygodne i praktyczne, a ich największą zaletą jest posiadana przez nie duża wytrzymałość.

Zastanawiasz się, jak zamówić foliopaki InPost? Możesz zamówić je bez wychodzenia z domu, m.in. poprzez sklepy z wyposażeniem kurierskim, a nawet popularne portale sprzedażowe i ogłoszeniowe. Zakup poprzez Internet, jest wygodniejszy, a często bywa także i tańszy. Duża konkurencja sprawiła, że ceny są zdecydowanie niższe, niż w przypadku punktów stacjonarnych. Jeśli nie chcesz, lub z jakiegoś powodu nie możesz zamówić foliopaków przez Internet, możesz zakupić je stacjonarnie. Sprawdź ofertę sklepu internetowego T-pack.pl: https://t-pack.pl/62-foliopaki

Foliopak – gdzie kupić go stacjonarnie?

Foliopaki kurierskie są na tyle popularne, że można zakupić je niemal w każdym punkcie nadawczym paczek. Ponadto – w przypadku InPost, dostępne są one także w punktach przeładunkowych. Wystarczy udać się do swojego oddziału w okolicy, oraz zakupić oryginalne foliopaki InPost, dopasowane idealnie do paczkomatów. Warto także dla przeciwwagi porównać oferty stacjonarne ze sklepami internetowymi jak T-Pack, które często bywają bardzo konkurencyjne cenowo, a dysponują niekiedy dużo bogatszym asortymentem, jeśli chodzi o foliopaki (i nie tylko). Ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, ceny przy zamówieniu większej ilości stopniowo maleją – warto zdecydować się na jedne, większe zakupy, które pozwolą nam nieco zaoszczędzić.

Foliopaki to tanie, wygodne i solidne opakowania kurierskie, które pozwolą w bezpieczny sposób przetransportować interesujące nas przedmioty. Są odporne na warunki atmosferyczne, oraz trudne w otwarciu – co sprawia, że zakupione przedmioty są czyste, sprawne i przede wszystkim: nikt nie wie, co znajduje się w środku danej paczki. To wszystko sprawia, że znalazły one uznanie w oczach wielu osób, które z powodzeniem wykorzystuję ja podczas nadawania i transportu paczek.