690 680 960

Pierwszy Rodzinny Rajd Rowerowy im. św. Jana Pawła II: Uczestnicy pojadą drogami gminy Szastarka

W niedzielę 5 czerwca na terenie gminy Szastarka w powiecie kraśnickim odbędzie się Pierwszy Rodzinny Rajd Rowerowy im. św. Jana Pawła II. Do udziału zaproszeni są mieszkańcy całego regionu, którzy uwielbiają spędzać wolny czas na dwóch kółkach.

Pierwszy Rodzinny Rajd Rowerowy im. św. Jana Pawła II organizują Gminne Centrum Kultury w Polichnie wspólnie ze Stowarzyszeniem Lubelskich Serc i Gminą Szastarką. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:30 rejestracją uczestników rajdu a także wydawaniem pakietów startowych. Dla pierwszych 400 osób, które zgłoszą się do udziału, przygotowano koszulki okolicznościowe.

Uczestnicy rajdu wyruszą z terenu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Polichnie i będą mieli do pokonania odcinek o długości 20 km. Metę zaplanowano przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Blinowie, gdzie po powitaniu nastąpi wręczenie medali i dyplomów, a także losowanie nagród. Te są niezwykle atrakcyjne, gdyż ufundowanych zostało 8 rowerów. Odbędzie się tam również piknik rodzinny z poczęstunkiem przy grillu, dmuchanym parkiem rozrywki dla dzieci i wieloma innymi atrakcjami.

Patronat nad wydarzeniem objęli Poseł na Sejm RP Kazimierz Choma, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla. Z kolei lublin112.pl jest patronem medialnym imprezy.

(fot. zdjęcie ilustracyjne)

24 komentarze

 1. Ruski troll (ale wolontariusz)

  Jak to ma być Rodzinny Rajd Rowerowy, to nie zapomnijcie zabrać ze sobą nowych „sióstr” i „braci”, żeby nie czuli się wyobcowani w swojej nowej Ojczyźnie

 2. Ja bym nazwał imieniem Waldemara P. faworyta Nowogrodzkiej, ten przynajmniej miał coś wspólnego z pewną częścią roweru…

 3. Dla mało kumatych: z tymi na p.

 4. prawdziwy katolik a nie niedzielny

  Kolejna kompromitacja mitu jasia pawła, nic mu tak nie zaszkodzi jak takie akcje. Dziękuję i proszę o więcej…

 5. Ale tu pełno czerwonej zarazy. Wasi ojcowie walczyli z JPII a i tak po nich został tylko grób a o naszym świętym Papieżu będą mówili przez wieki. Biedni sfrustrowani ludzie.

 6. Z ciebie taki prawdziwy katolik jak ze mnie chińczyk. Bez kościoła nie jesteś żadnym katolikiem a tylko spleśniałą mumią.

 7. W tym kraju aby coś zrealizować trzeba nadać demu imię JanaPawła albo L. Kaczyńskiego inaczej urzędasy nie wyrażą zgody.

 8. co to za rajd skoro patronem jest jakiś pedofil papiesz jon pawel drugi. stop pedofilii i nie propagować tych zasad. czarna pedofilska zaraza

 9. Niema jak pąpa przez ą,wybory za rok.Propozycja rajdu drogą do Huta-Józefów pod nazwą Najgorsza Droga Powiatowa..

 10. Ta nazwa siè przyjmie.Nic dodać nic ująć

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas