Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pięcioro dzieci przebywało pod opieką nietrzeźwych rodziców

Podczas domowej interwencji policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców. Pod ich opieką znajdowała się piątka dzieci. Wkrótce sprawą mieszkańców gminy Rejowiec zajmie się sąd.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Rejowca udali się na interwencję do jednej z miejscowości na terenie gminy Rejowiec. Mundurowi otrzymali zgłoszenie dotyczące nieporozumień pomiędzy partnerami.

Na miejscu okazało się, że mężczyzna i kobieta byli nietrzeźwi, mieli po 2 promile alkoholu w organizmie. W tym czasie pod ich opieką pozostawało pięcioro dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Policjanci zatrzymali oboje rodziców. Dzieci trafiły pod opiekę personelu placówki opiekuńczo-wychowawczej.

W poniedziałek oboje zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

  1. Suweren chla na potęgę. Ale jak mówiła stękająca Brocha rodzina jest najważniejsza. Nawet patologiczna.

    • brawo,lolo,popieram,tez mam sąsiadów patoli wiecznych nierobów z piątką dzieci,opieka nic z nimi nie robi,aż dojdzie do tragedii

  2. Pińcet działa,patole kwitną

  3. 2.5 tysi na alkochol to już można się bawić.

  4. do 'gofer’:
    kup sobie najpierw słownik,a potem komentuj

  5. Patole się bawią, 5 dzieci 5 lat… niedługo jej wątroba wypadnie. Ale hajs jest- to najważniejsze.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo