Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pięć zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem. Pożar pojawił się w budynku mieszkalnym (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem kilka zastępów straży pożarnej interweniowało w Komarówce Podlaskiej. Strażacy walczyli z ogniem w budynku mieszkalnym.

Do pożaru doszło w sobotę po godzinie 21.00 w budynku mieszkalnym w Komarówce Podlaskiej. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że ogień pojawił się w domu przy ul. Wojska Polskiego.

Na miejscu interweniowali strażacy z JRG Radzyń Podlaski, OSP KSRG Komarówka Podlaska, OSP KSRG Przegaliny Duże i JW Bezwola – łącznie pięć zastępów. Jak się na miejscu okazało, ogień pojawił się w rejonie przewodu kominowego.

Akcja gaśnicza trwała kilkadziesiąt minut. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Obecnie trwa ustalanie szczegółowych przyczyn pojawienia się ognia, a także szacowanie strat wywołanych pożarem.

7 komentarzy

 1. Na miejscu interweniowali strażacy z JRG Radzyń Podlaski, OSP KSRG Komarówka Podlaska, OSP KSRG Przegaliny Duże i JW Bezwola – łącznie pięć zastępów – czyli około 30 dzielnych chłopów.
  Dobrze,że dom spory i wszyscy się zmieścili, bo śniegiem miotło bezlitośnie.
  Druhowie, poproście przełożonych, żeby wyposażono Was w radiotelefony, zaoszczędzicie na to na paliwie.

  • Idź na dyżurnego wykażesz się. Zresztą czekaj, nie, przecież nie dostałbyś się tam, bo trzeba mieć trochę wiedzy pod kopułą.

   • Babcia - słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

    Jest takie powiedzenie „radzyniaku”: Uderz w stół, a kołtun się odezwie”, czy jakoś tak.

  • Ty na 100% zostałeś skrzywdzony jakąś sikawką strażaka albo jesteś taką miernotą, że nawet do OSP cię nie wzieli.

 2. EM PATYK u ciebie w głową wszystko w porządku aby Jak myślisz kretynie dyżurny wie że akurat pali się w piwnicy stos śmieci czy idzie z dymem cały dom do tego typu zdarzeń dysponuje się więcej sił i środków bo lepiej dmuchać na zimne niż potem dysponowac kolejne OSP na szybko a zima tym bardziej robi się to na wyrost bo kto wie czy hydranty nie zamarzły i nie trzeba będzie wody dowozić więc jak nie masz pojęcia o akcjach to nie rób z siebie głupa

Dodaj komentarz

Z kraju