Piaseczno: Zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, po chwili nadjechał drugi

W jednym miejscu, w kilkuminutowym odstępie czasu, zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden poruszał się motocyklem, drugi rowerem. Obaj odpowiedzą za wykroczenie.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej w miejscowości Piaseczno zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę. W jej trakcie postanowili sprawdzić trzeźwość kierującego. Badanie alkomatem wykazało, że 43-letni mieszkaniec gminy Cyców kierował junakiem po spożyciu alkoholu. Dopuszczalną normę przekroczył niewiele, gdyż miał 0,3 promila w organizmie, jednak zgodnie z przepisami funkcjonariusze musieli zabronić mu dalszej jazdy.

W trakcie prowadzonej interwencji dostrzegli jadącego w ich kierunku rowerzystę. Mężczyzna poruszał się wężykiem cała szerokością jezdni. Jego również postanowili skontrolować. W tym przypadku badanie alkomatem wykazało, że 61–letni mieszkaniec gminy Ludwin miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Niebawem obaj kierowcy odpowiedzą przed sądem. Obaj za wykroczenie zagrożone karą grzywny.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-10-22 18:35:57

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Wielce bandyci. Jechał motocyklem, junakiem, a czy przypadkiem to nie był chiński motorower sygnowany logo junak? Drugi zatrzymany to kierowca? Czy może rowerzysta…? Więc tytuł powinien brzmieć, że zatrzymano motorowerzystę w stanie po spożyciu alkoholi i pijanego rowerzystę, a nie dwóch pijanych kierowców…

 2. Rower to pojazd dwukołowy a rowerzysta to kierowca. Dla Ciebie może nie bandyci, do momentu aż któryś nie wjedzie Ci po pijaku pod samochód a Ty próbując zrobić unik rozwalisz sobie samochód i jeszcze obrażeń doznasz. Droga to nie piaskownica i nie ma miejsca na pijanych kierowców, bez znaczenia, czy kierują Starem, Ukrainą czy parą wrotek.

 3. Pijackie bydlaki na drogach…!!

 4. Ale się wykazali, tzn. plan wykonali ale czy o to chodzi: codziennie w Lublinie tyle wypadków, tylu pijanych a nie o wszystkich przecież się pisze. Jest Policja, straż miejska i co a nic jak ktoś źle zaparkuje to są a po za tym to najlepiej pojechać na prowincje zatrzymać rolnika co po całym dniu harówki strzelił sobie piwko i plan wykonany a to że ktoś potrącił pieszego na przejściu, a co tam,albo jakaś matka Polka po pijaku jedzie, to spoko.

 5. Ale wynik zrobili

  • Jak dla mnie to ten wynik czy norma powinna być podniesiona o 2000% bo jak na razie swołocz drogowa czuje się bekarna i jezdzą za szybko , jeżdzą po pijaku i masowo parkują na chodnikach o zgrozo zostawiając pieszemu 40 cm . Wczoraj widziałam zaparowaną Ul Łopacińskiego po obu stronach na chodniku stały rzędu aut głównie rejestracje nie z Lublina. No tak być nie może,… pieszym zostało na przejście ok 40cm chodnika.

   • Pojedź na Laurową wieczorem, tam samochody stoją NA chodniku równolegle i nie ma w ogóle miejsca dla pieszych 🙂

   • A i jeszcze dla smaczku, tam droga jest 2-kierunkowa a na jednym pasie stoją równolegle samochody i to toczka w toczke na całej długości, z przerwą na bramę wjazdową do posesji. Nie wiem kto budował te bloki na laurowej że parkingu nie przewidział.

 6. A czy siebie też zbadali, bo ich alkomaty często pokazują od razu 0,3 🙂 Miałem badanie kiedy jeden pokazał 0,3, a za chwilę drugi 0,04 🙂

 7. Pudle w akcji. Żenada

 8. Policja widząc co się dzieje – tzn. nadjeżdżali kolejni nietrzeźwi rowerzyści – ewakuowała się z tego felernego miejsca.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7585zł -0.34%
  • GBP 4.8811zł -0.13%
  • EUR 4.4574zł 0.13%
  • CHF 4.1378zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki