Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pędził ponad 110 km/h lokalną drogą w terenie zabudowanym. Do tego był nietrzeźwy (foto)

Za przekroczenie prędkości zatrzymano mu uprawnienia i otrzymał wysoki mandat. Do tego stanie przed sądem, gdyż był nietrzeźwy. Jego auto trafiło na policyjny parking.

W piątek funkcjonariusze lubelskiej drogówki kontrolowali prędkość pojazdów poruszających się lokalnymi drogami powiatu. Około godziny 12 na drodze powiatowej łączącej Bychawę z Wysokim zwrócili uwagę na jadącą ze sporą prędkością hondę. Pomiar wykazał, że w terenie zabudowanym w miejscowości Spławy kierowca pędził ponad 110 km/h.

Mężczyzna od razu został zatrzymany do kontroli. W jej trakcie policjanci poddali kierowcę również badaniu na trzeźwość. Alkomat wykazał w jego organizmie 0,7 promila alkoholu.

Za przekroczenie prędkości funkcjonariusze nałożyli na kierowcę hondy mandat oraz punkty karne. Z kolei za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie on przed sądem. Jego auto trafiło zaś na policyjny parking.

(fot. nadesłane)

18 komentarzy

 1. patodraiver z pis !!!!

 2. masz mozg malpy

 3. formacje piss botów na posterunku

 4. Ewidentnie prawo jazdy i samochód nie było mu potrzebne.

 5. pisiory dalej drukujo kase żeby kupić głosy ???niedługo bedzie trza do Kambodży spiepszac

 6. Takie kontrole powinny byc czesciej na takich drogach!

  • Wejdź na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, tam można wskazywać służbom miejsca, gdzie dochodzi do częstych wykroczeń drogowych i nie tylko. I z tego co widzę jak zgłosiłem im w poniedziałek, że często dochodzi na tej drodze do przekraczania prędkości tak w piątek już upolowali pirata drogowego z procentami we krwi, bardzo ładnie 🙂

 7. ale za rowerkiem to jeździ powolutku i po chodniku

 8. gdzie to dokładnie było?

 9. Czyli moje zgłaszanie piratów drogowych wyprzedzających mnie z dużą prędkością w obszarze zabudowanym na tej drodze przynosi skutek 🙂

 10. Czy wszystkie zdarzenia muszą być sprowadzane do polityki lewackie parchy?lewacka głupota niezna granic

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo