690 680 960

Pech kombajnisty. Od pojazdu odpadło koło, droga jest całkowicie zablokowana (zdjęcia)

Wstrzymany został ruch pojazdów na drodze łączącej Niedrzwicę Kościelną z Borzechowem. Na przebiegającym przez las odcinku od kombajnu odpadło koło.

Do zdarzenia doszło wieczorem w Niedrzwicy Kościelnej. Jak ustaliliśmy, kierujący kombajnem mężczyzna jechał drogą powiatową łączącą Borzechów z Niedrzwicą Kościelną.

Pojazd poruszał się w stronę Niedrzwicy. W pewnym momencie oderwało się od niego przednie koło. Na szczęście kombajn się nie przewrócił. Stanął jednak w poprzek drogi, blokując całkowicie ruch.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Obecnie trwa oczekiwanie na przyjazd ekipy pomocy drogowej ze specjalistycznym sprzętem do podnoszenia dużych pojazdów. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

(fot. lublin112)

33 komentarze

 1. A co [***] robił z henderm z przodu na drodze publicznej ??

 2. No co robił z hederem?
  Jechał jak widać na załączonym obrazku

 3. Ten kombajn to z muzeum techniki rolnictwa niemieckiego

 4. To mały kombajn z hedrem nie przekraczajacym 3 metry szerokości. Do takich nawet nie produkuje się przyczepek nie mówiąc o tym że nie mają też haka do ich podczepienia. Poza tym ta szerokość pozwala na zgodne z prawem poruszanie się po drogach publicznych. To tak jakbyśmy chcieli aby ładowarka/koparka ciągnęła za sobą łyżkę.

 5. A sam pewnie jeździsz używanym samochodem z Niemiec.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas