Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Parkują autokarami na ścieżce rowerowej, kładą walizki na zaparkowanych samochodach, oddają mocz przy ogrodzeniu kościoła (zdjęcia)

Jeden z naszych Czytelników zwrócił się z prośbą o interwencję w sprawie notorycznego utrudnienia ruchu na ul. Kalinowszczyzna w Lublinie przez autokary wycieczkowe. Jednak to nie wszystko. Podróżni tych pojazdów rozkładają swoje bagaże na samochodach zaparkowanych w pobliżu, a nawet oddają mocz na ogrodzenie pobliskiego kościoła.

94 komentarze

 1. „Ale po co wspominać o tym? To niedobra jest.”

 2. Nie ma czegoś takiego jak ścieżka rowerowa. Jest droga dla rowerów

 3. Milicja boi się interweniować bo nie chcą uchodzić za antysemitów… Chociaż może jakby ich przekonać, że przyjechały wyłącznie same kobiety to być może by się odważyli.

 4. To na pewno jest jakiś fotomontaż bo żeby tak się zachowywać to trzeba być ŚMIECIEM, nawet nie ludzkim a po prostu zwykłym śmieciem który nie zasługuje na słowo „ludzki”.

 5. Ot ironia losu.. niegdyś musieli mieszkać po ziemiankach czy bunkrach żeby ujść z życiem, a teraz swobodnie szczą na ogrodzenie… 🙂

 6. jak zawsze zdziwiony

  Jak śmiesz ty antysemito pisac takie nieprawdy o braciach. Za te słowa jeszcze was rozlicża i redakcję i autora tego plugawego donosu.

 7. Jak u mich taka kultura że można oddawać mocz pod kościłami to w Polsce niech to robią na swoich cmentarzyskach za murem

 8. Chmmm. Coś jest na rzeczy, że Adolf ich tak kochał…

 9. ,,Niestety, jak wynika z odpowiedzi, Miasto Lublin zbytnio nie chce angażować się w rozwiązanie problemu…” Co to znaczy że Miasto Lublin zbytnio nie chce? Miasto Lublin ma obowiązek reagować i zrobić porządek z łamaniem przepisów ruchu drogowego oraz z obcą patologią !

Dodaj komentarz