690 680 960

Padało i wiało. Strażacy usuwali konary, zalewało też kamienicę w centrum Lublina (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem woda zaczęła zalewać kamienicę przy ul. Niecałej w Lublinie. Jak się okazało, powodem były m.in. niedrożne przewody odprowadzające deszczówkę.

Opady deszczu oraz porywy wiatru, jakie występowały w naszym regionie w sobotni wieczór sprawiły, że straż pożarna notowała interwencje związane z usuwaniem skutków niekorzystnych warunków pogodowych. Chodziło głównie o leżące na drogach konary, czy też budynki, do których wdzierała się woda.

Jedno z tego typu zdarzeń miało miejsce przy ul. Niecałej w Lublinie. Po godzinie 21 służby zostały zaalarmowane, że woda zalewa kamienicę, w której znajduje się Urząd Pracy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, straż miejska oraz Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Jak się okazało, z powodu niedrożnych przewodów odprowadzających deszczówkę, na dachu zaczęła zbierać się woda. Następnie w wyniku nieszczelności, dostała się ona do środka budynku. Strażacy doraźnie udrożnili rynny, resztę prac będzie już musiała wykonać ekipa remontowa.

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Urząd pracy tfuuuu !!! *** ***, baby **** kawusie popijają ploteczki, ciasteczko. ŻE Państwo stać na utrzymywania tej armii *** ?!?!

  2. Luzik zaraz sie znajdzie firma Mat-kop-bud zalozona dzien przed ogloszeniem przetargu na renowacje budynku. Oczywiscie zlozy najtansza oferte wiec wygra a roboty s p i 3 r dzieli jak u obcego.

  3. Dyrdymałko Eustachy

    „Człowiekom” nie dogodzi – niedawno organizowali redyk owieczek do Częstochowy w intencji modlitwy o deszcz, a teraz, jak ich w końcu Bóg wysłuchał, będą jęczeć, żeby przestał ich obdarzać tym szczęściem

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…