690 680 960

Pacjentowi znudziło się w szpitalu psychiatrycznym. Uciekł z placówki, zatrzymano go w Warszawie

Kilka godzin trwały zakrojone na szeroką skalę poszukiwania mężczyzny, który uciekł ze szpitala dla nerwowo i psychicznie chorych. Pacjenta znaleziono w Warszawie.

We wtorek po południu z Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli w powiecie radzyńskim zniknął jeden z pacjentów. Mężczyzna pochodzi z województwa podlaskiego i umieszczony został w placówce na badania. Przebywał w oddziale zamkniętym, co oznacza, że powinien być pod stałą kontrolą.

Około godziny 14 okazało się, że 38-latek zniknął. Wraz z innymi pacjentami przebywał na spacerze przed budynkiem, po czym nagle się oddalił. O wszystkim natychmiast została zaalarmowana policja. Funkcjonariusze zarządzili poszukiwania. Niebawem kryminalni ustalili, iż uciekinier skierował się do Warszawy. Dlatego też skontaktowali się z Komendą Stołeczną. Po kilku godzinach mężczyzna został zatrzymany.

Jak nam przekazano, 38-latek miał być umieszczony w Suchowoli po tym, jak dopuścił się poważnego przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Jednak placówka nie ujawnia z jakich powodów mężczyzna przebywał w szpitalu. Zapewniono nas, że został już przewieziony z powrotem na oddział, będzie on również dokładniej pilnowany, gdyż ma być tzw. trudnym pacjentem.

(fot. szpital w Suchowoli)

15 komentarzy

  1. Euheniu,
    Jestem skrajnie daleki od pisania głupot.
    To o czym piszę oparte jest całkowicie na moim doświadczeniu związanym z bliskimi mi osobami.
    Kajfasz ze swoim „ubezwłasnowolnieniem” chyba nie wie o czym pisze. Niech sobie dalej żyje w swoim wyidealizowanym świecie z przekonaniem że się nie myli.
    Jeżeli wiesz, (chociaż wątpię) dla czego on tam przebywa to napisz. Być może masz rację i ten człowiek powinien tam przebywać, jednak moje doświadczenia są całkowicie odmienne.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli