Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pacjent oddalił się ze szpitala. Trwają poszukiwania 21-latka AKTUALIZACJA

Młody mężczyzna oddalił się ze Szpitala Neuropsychiatrycznego. Najbliżsi 21-latka zwracają się z apelem do wszystkich osób, które widziały lub też zauważą zaginionego, o kontakt.

Rodzina oraz policjanci prowadzą poszukiwania 21-latka, który w środę oddalił się ze Szpitala Neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Obecnie nie wiadomo nawet, w którym kierunku mógł udać się młody mężczyzna.

Zaginiony ****** ****** ma 175 cm wzrostu, ma kręcone włosy w kolorze ciemny blond. Posiada na sobie szpitalną bluzę i dresowe spodnie. Znajduje się pod wpływem leków.

Najbliżsi 21-latka zwracają się z apelem do wszystkich osób, które widziały lub też zauważą zaginionego, o kontakt. Telefon do matki  – *** *** ***.

AKTUALIZACJA 17:26. Poszukiwania zostały zakończone. Zaginiony został odnaleziony.

 

9 komentarzy

  1. Wyłudzanie rent przez młodych ludzi to plaga;!!! Dziś słyszałem rozmowe telefoniczną w autobusie młodej laski która chwaliła się tym że udała psychiczną położyła się w psychiatryku dali jej leki i puścili do domu ma znaczny i maksymalną rentę. Chwaliła się koleżance że nigdy nie skalała się pracą a pieniądze jej lecą same do ręki, dodatkowo zapisała się na drugie orywatne studia które w całośći opłaca PFRON ze stypendium na wyżywienie w wysokości 2200. Także za nic nie robie ie dziewczyna ma więcej niż najniższa krajowa XD

  2. Leżałem na abramowcach i się nie dziwię ze się oddalił. Ja gdybym miał tylko okazję to sam był uciekł

  3. Jasny Gwint !!!

    Nic dziwnego, że pacjent oddalił się ze szpitala. Chciał żyć.

  4. Dzielnicowy Roku

    Zapewne został odnaleziony dzięki wzorowo prowadzonej akcji policjantów. Wszyscy, którzy brali w niej udział powinni zostać nagrodzeni stosownymi premiami przy najbliższej wypłacie. Wszystkim amatorom twierdzącym że za to policjanci mają pensję od razu śpieszę tłumaczyć, że nie. Nie należy do obowiązków policjantów naprawiać niedopatrzeń ze strony placówki medycznej a z artykułu jasno wynika że oddalił się ze szpitala czyli był pod opieką lekarzy i personelu. Należy ustalić kto nie upilnował pacjenta.

Dodaj komentarz

Z kraju