690 680 960

– Otwierać policja! W środku nocy szukał rywala, który odbił mu dziewczynę

Nie znał adresu, pod którym mieszkał nowy chłopak jego byłej dziewczyny, więc wraz z kolegą dobijał się do przypadkowych domów. Podawali się za policjantów.

Jeden z 22-latków z powiatu hrubieszowskiego nie mógł się pogodzić z tym, że jego do niedawna dziewczyna, rzuciła go dla innego. Postanowił znaleźć więc rywala i wyjaśnić sobie z nim pewne sprawy. Do pomocy zabrał więc 36-letniego kolegę i razem ruszyli w drogę. Ponieważ nie znali dokładnego miejsca zamieszkania 17-latka, zajechali do jednej z miejscowości w gminie Horodło i w środku nocy zaczęli dobijać się do przypadkowych domów.

Zaspanym mieszkańcom tłumaczyli, że są z policji kryminalnej. Nie mieli żadnych mundurów ani policyjnych emblematów. W końcu po godzinie 2 w nocy jedna z obudzonych osób wskazała im miejsce zamieszkania 17-latka. Zaczęli się więc dobijać do drzwi wskazanego im domu. Gdy w progu stanęła matka poszukiwanego przez nich nastolatka, zażądała okazania legitymacji policyjnej. Jeden z nieproszonych machnął jej przed oczami jakąś kartą ze zdjęciem, po czym nie dając się jej przyjrzeć, pospiesznie schował ją do kieszeni.

Mężczyźni tłumaczyli, że muszą zatrzymać 17-latka do jednej z prowadzonych spraw. Kobieta nie dała się zwieść a gdy wyczuła od jednego z mężczyzn woń alkoholu, stanowczo zażądała od rzekomych funkcjonariuszy wylegitymowania się. Gdy nie przyniosło to skutku, stwierdziła, że idzie zadzwonić na policję, by potwierdzić cel ich wizyty. Wtedy mężczyźni pośpiesznie opuścili posesję.

Poszukiwany przez nich 17-latek domyślając się, kim mógł być jeden z nocnych gości, znalazł jego zdjęcie na portalu społecznościowym i okazał matce. Gdy ta rozpoznała byłego chłopaka jego dziewczyny, o wszystkim poinformowana została policja. Funkcjonariusze szybko zatrzymali 22-latka, później wpadł również jego kolega. Obaj mężczyźni odpowiedzą za podawanie się za funkcjonariusza publicznego. Grozi im za to do roku pozbawienia wolności.

(fot. lublin112)
2016-03-06 15:05:49

14 komentarzy

 1. ,,znalazł jego zdjęcie na portalu społecznościowym” … Nikt myślący nie ma profilu na żadnym portalu społecznościowym.

  • Dokladnie, niedowartosciowance maja fejsbuki, instagramy i sie lansuja mysla ze sa zaje#!ci chwalac sie wszystkim po koleji, nawet pokazujac swoja osobe zdradzaja wiecej niz im sie wydaje. Ale to dobrze latwiej mozna zidentyfikowac de#ili i nie tylko tych dwoch. Kiedys nie bylo tych gowien i ludzie byli normalniejsi.

  • Dzieciaku jak dorośniesz i Twoi przyjaciele, znajomi i rodzina rozjadą się po całym świecie, to zmienisz zdanie (czy przestaniesz wtedy myśleć?). No chyba że, nie masz przyjaciół to współczuje.

   • Jak ktoś nie ma przyjaciół to ma towarzyszy. -J. Stalin

   • Nie przynos wstydu naszemu miastu dzieciaku. Bo ten kto chce z taba utrzymywac kontakt zawsze cie znajdzie i tu racja te wasze facebooki to jedno wielki g..no. Nie masz tego dziadostwa to znaczy ze nie masz kolegow rodziny o to to jest dopiero nienormalne. Ja mam takich przyjaciol ze nawet z Niemczech czy Londynu potrafia mnie odwiedzic i nie potrzebny jest nam jakis zasr…ny fejsbuk!!!

 2. I 2 „chlopakow do wziecia”mniej…eh Polska prowincja ich rozrywki sa tak puste jak ich muzyka,nasluchaja sie disco i mysla ze sa ponad wszystko…

  • Kierowca taczki

   Prowincja? Owszem jak bachory czasem. Ale jak patrze na królów warszafki fryzurka jak pierwszy pedzio narodu troche alko i wielki pan na wlosciach a w mpk gotzej niz menel sie zachowuje. Wiekszosc ludzikow w stylu cosmo to swinie oderwane od koryta zeby tylko zahrumkac.

 3. A Wy to co anty?,,,Z deprechą incognito do ludzi,strach wam nie pozwala funkcjonować w społeczeństwie?

  • mgr. inż.. Alojzy Czad

   to majac ,,fejsa” dopiero mozesz funkcjonowac w spoleczenstwie ?

 4. Większość tych niby młodych jest pusta jak Nadwiślański dzban. Myślenie kończy się na nicku do facrbook’a. W wolnym czasie oglądają debilne programy wyjalawiajace mózg a w sobotę disco polo dwa wina i pełnia szczęścia. Ten kraj schodzi na psy przez takich inteligentnych inaczej.

 5. ale cyrk a ta dziewczyna ile miala lat? 😀 ze za 17 latkiem sie zaczeła uganiać ?

  • Pewnie ze 13.

   • Studętkom jezdem to wiem, że...

    13 góra 14, a 15 latki już chcą mieszkać z często dorosłymi „chłopakami”.
    Nie ważne ile ma lat i co sobą reprezentuje. Taka go „kocha” bo on ma kasę, kupuje jej błyskotki, pachnidełka, ciuszki, na które rodziców nie stać.
    A najciekawsze, że taka uważa, że się nie qurwi, ona ma przecież na dziś, na jutro, na zawsze i jeden dzień dłużej

   • Może to zdrowa 40-tka która szuka młodego ogiera.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy