Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Oszpecił elewację. Twierdził, że próbował rozładować emocje

Zdenerwowanie miało być powodem działania 27-latka, który za pomocą farb w sprayu oszpecił elewację jednego z budynków. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na początku marca na jednym z osiedli w Międzyrzecu Podlaskim. Policja została powiadomiona o zniszczeniu elewacji na jednym z budynków. Straty zostały oszacowane na kwotę około 2 tys. zł.

Policjanci przystąpili do poszukiwania autora graffiti. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego kilka dni temu ustalili, kto może być za to odpowiedzialny. Niebawem też zatrzymali 27-letniego mieszkańca sąsiedniego osiedla. W jego miejscu zamieszkania znajdowały się puszki farby w sprayu i dodatkowe dysze do nich.

Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. W piątek 27-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. W rozmowie z funkcjonariuszami oświadczył, że był zdenerwowany i w ten sposób próbował rozładować emocje. Za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Oszpecił elewację. Twierdził, że próbował rozładować emocje
(fot. policja)

4 komentarze

  1. nie osmieszajcie się przecież to Polska i nie odsuedzi 5 iu lat !!!!!!

  2. Powie żew ten sposób walczył z komuną i jeszcze mu będą honory składać niczym żołnierzowi przeklętemu.

  3. TO MOŻE JESZCZE ZNAJDZIECIE TEGO CO POMAZAŁ ZARAZ PO REMONCIE CAŁY BLOK OD STRONY WĄWOZU NA JANA SAWY 5!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Wciąż lepiej niż kodziarze tacy jak Tórysta.