Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Opuścił miejsce kwarantanny, bo zachciało mu się alkoholu. Dostał karę 5 tys. złotych

Złamał zasady kwarantanny i opuścił mieszkanie. Jak się okazało, poszedł napić się alkoholu. Teraz ma do zapłacenia karę 5 tys. złotych.

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 35-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów w powiecie hrubieszowskim, który powrócił z zagranicy i miał obowiązek przebywania na kwarantannie.

Kiedy policjanci przyjechali do jego miejsca zamieszkania nie zastali go tam. Jak się okazało, mężczyzna poszedł napić się alkoholu. Za złamanie obowiązujących przepisów ukarano go karą w wysokości 5 tysięcy złotych.

Policjanci przypominają, że osoby objęte kwarantanną mają obowiązek przebywać we wskazanym przez siebie miejscu i stosować się do zaleceń służb sanitarnych.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Zgadza się ma do zapłacenia 5 koła tylko pytanie brzmi czy egzekucja będzie skuteczna???Taka prawda bo nakładają te grzywny ale okazują się bezskuteczne.

 2. Przecież nakładanie kar na tych wszystkich pijusów nie ma najmniejszego sensu ,tacy jak oni zwykle nie mają zadnych dochodów ,wiec żadnych kar się nie boją .To samo tyczy sie tych wsiadajacych za kierownice z kilkoma zakazami ,nie boją się bo niby czego ? Płacić nie będą ,co oczywiste ,to czego się mają bać ? kolejnego zakazu ? Przecież ich nie zamkną .bo w ZK biedna służba wiezienna nie daje sobie z takimi rady

  • Jeśli to jest miejski plebs to ma tyle co na sobie a jeśli taki delikwent mieszka na wsi to ma dom itp. Komornik ma co zająć.

 3. Takiego drogiego jabola jeszcze nie pił :).

 4. jak miał kwarantannę, to pewnie był gdzieś na zmywaku, lub na zbiorach szparagów, więc może przytaszczył ze sobą z 1500f, ewentualnie 1500euro + wirusa.

 5. sebix ,nawet jak przytaszczył ,to pewnie zarobione na czarno i nikt mu ich nie zajmie na poczet kary

 6. Rolnicy mają pole więc kara może być ściągnięta A przeważnie na wsiach łamią kwarantannę.

 7. i co po sprowadzili męty spoleczne z powrotem do polski

 8. Onanis Samokopoulos

  Szanowna Redakcjo, następny taki artykuł zatytułowałbym „ku przestrodze”, pozdrawiam 😉

Z kraju