690 680 960

Opel uderzył w bariery, przewrócił się na bok. Kierowca uciekł pieszo (zdjęcia)

Po raz kolejny na wysokości młyna Krauzego miało miejsce zdarzenie drogowe. Tym razem ratownicy zastali na miejscu jedynie porzucone auto.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na al. Tysiąclecia w Lublinie. Na wysokości młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna jechał w kierunku Świdnika. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto uderzyło w bariery energochłonne, a następnie w kolejne barierki, tym razem dzielące jezdnie. Pojazd przewrócił się na bok.

Kierowca wydostał się z auta po czym uciekł pieszo. W samochodzie pozostawił jednak portfel z dokumentami. Trwają teraz poszukiwania kierowcy. Policjanci ustalają również, dlaczego oddalił się on z miejsca zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

24 komentarze

 1. miejsce naturalnej eliminacji jełopów asfaltu !!!!

 2. Zmieniajcie opony. A najlepiej, i tu zaraz będą Krzyki. Na WIELOSEZONOWE ,ale tylko takie z najwyższej półki.

 3. Proponuję pana Macierewicza do wyjaśnienia sprawcy, który udowodni, że portfel nie należy do właściciela portfela.

 4. naje…y na 100%, pzu teraz bedzie wnosilo o calkowite koszta od kierowcy a to bedzie 2 razy wiecej niz to auto

 5. Tych pijaków drogowych chyba żadne kary, przepisy nie powstrzymują od takich sytuacji jak ta…. Czy kary są zbyt mało dotkliwe? czy egzekwowanie jest raczej nierealne? Dzień jak co dzień.

 6. Koło się odlepiło temu oplu

 7. Może czas wprowadzić jakiś mnożnik kar za ucieczkę z miejsca zdarzenia? Zostałeś na miejscu: kara (mandat, koszty naprawy,itp), uciekłeś: kara x2, uciekłeś i byłeś pod wpływem: kara x3. I do tego publikacja danych i wizerunku sprawcy: niech znajomi i rodzina wiedzą kto jest taki „sprytny”.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas