Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

On wyprzedzał, ona skręcała. Jedna osoba poszkodowana w wypadku

W piątek w miejscowości Nowiny doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kierująca jednym z samochodów trafiła do szpitala z obrażeniami ciała.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17 w miejscowości Nowiny w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Volkswagen 44-letni mieszkaniec Chełma wykonując manewr wyprzedzania zderzył się z samochodem marki Mercedes, którego kierująca w tym momencie zaczęła skręcać w lewo, na podjazd posesji.

W wyniku tego zdarzenia 50-letnia mieszkanka gminy Chełm kierująca mercedesem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Chełm)

9 komentarzy

 1. no cóż ewidentna wina VW – ale to jest powszechny problem w Polsce
  skręcanie na posesję zwykle jest sygnalizowane kierunkowskazem
  w momencie wykonywania manewru skrętu/zajazdu. Bo przecież
  każdy we wsi wie, że ona i jej merolek tutaj zamieszkują.

 2. O, i tu będzie wina kierującej mercsedesem…

 3. cena czyni cuda

  Baba,baba,baba…

 4. doświadczony kierujący, wie bez kierunkowskazu co poprzedzający ma zamiar zrobić, to widać. Wyprzedanie w takiej sytuacji to … wiadomo

  • Bla, bla, bla…
   Doświadczony kierowca wie tylko tyle, że ludzie potrafią takie „kwiatki” na drodze wyczyniać, że mózg staje.
   Głupoty innych nigdy do końca nie przewidzisz,a pierwszym krokiem do poważnego dzwona na drodze jest stwierdzenie, że się już wszystkie rozumy pozjadało i myśli się za wszystkich innych.

 5. Wina kierujacej mercedesem…

 6. Jak wyprzedzal kolumne pojazdow to nic dziwnego mam nadzieje ze trzep.tym pustym lbem i na drugi raz pomysli,wszystko wskazuje na wine merc.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo