Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Oleśniki: Matiz dachował, kierowca zginął na miejscu

Kolejny w ostatnich dniach wypadek śmiertelny na drogach naszego regionu. Po południu w Oleśnikach zginął mieszkaniec pobliskiej miejscowości.

Wypadek miał miejsce w niedzielę około godziny 14:20 w miejscowości Oleśniki w powiecie świdnickim. Na lokalnej drodze prowadzącej do miejscowości Dobryniów dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Daewoo Matizem kierował 43-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie wpadł do przydrożnego rowu gdzie pojazd dachował. Po przyjeździe ratowników na miejsce, mężczyzna był nieprzytomny i nie dawał oznak życia.

Prowadzona przez ponad 40 minut akcja reanimacyjna nie przyniosła skutku. Kierowcy nie udało się uratować. Mężczyzna podróżował sam. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia jak też jego okoliczności.


Wyświetl większą mapę

Oleśniki: Matiz dachował, kierowca zginął na miejscu
Oleśniki: Matiz dachował, kierowca zginął na miejscu

(fot. nadesłane – Agato – DZIĘKUJEMY!)
2016-06-05 20:36:25

16 komentarzy

 1. wieczne odpoczywanie racz mu dac panie

 2. No to nam się Świdnickie rejony wyludniaja…

 3. Hfjtcdyh jeśli nawet to był pijaczek jak piszesz,to też człowiek i zasługuje na szacunek .Tymbardziej ze już go nie ma.

  • Sprawozdawca prasowy radia co Ma ryja

   Nooo – jak go nie ma to z tego głównie z tego powodu zasługuje nie tylko na szacunek, przykładem pewien prezydent, który też za życia nie był zbytnio lubiany, a po śmierci na ten tych miast na Wawelu go pochowali.

   • Ja być skośnooka obca krajowca, ale znać mentalność tubylców i polska zwyczaja

    U Was w Polska być dziwna obyczaja – wystarcza iść przez wieś, uśmiechać sie do wszystka jak do sera i już być uznana za dobra człowiek.
    Albo jak ten tu opisana – wystarcza, że go szlag trafia i ma szacunek, chociaż wcześniej był byle co.

   • zalosny jestes pajacu, pewnie brakuje ci milosci

 4. baran ma wiecej rozumu w torbie jak ty w glowie

 5. Znowu facet powoduje wypadek

 6. Cichobiorek cichodajek

  Tak se pomyślałem (a każdemu nie tylko wolno, ale i przytrafić sie może), że chociaż mógł se jeszcze ciut pożyć (43 wiosny), ale szczęście w nieszczęściu, że nie męczył sie długo w jakimś Szpitalu dogorywając.

 7. Czytając nie których osób wypociny , mam wrażenie że jeszcze nie wszyscy wytrzeźwieli po weekendzie ….[*]

 8. Jak można pisać takie rzeczy?!?ludzie macie wg mózgi ?!!