Okuninka: Rzucili się na idących chodnikiem mężczyzn. Uderzali pięściami i kopali

Bez powodu pobili i skopali idące chodnikiem osoby. Trzech młodych mężczyzn usłyszało już zarzut pobicia. Odpowiedzą za to przed sądem.

Zatrzymani zostali sprawcy pobicia dwóch mężczyzn, do którego doszło w minioną niedzielę w Okunince nad jeziorem Białym. Nad ranem do idących chodnikiem dwóch mężczyzn podeszło kilka nieznanych im osób, które bez powodu ich zaatakowały. Mężczyźni w wieku 30 i 32 lat byli bici pięściami po całym ciele a następnie zostali skopani.

Sprawcy rzucili się do ucieczki zaś poszkodowani powiadomili o wszystkim policję. Funkcjonariusze z włodawskiej komendy rozpoczęli ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia, jednocześnie ruszyły poszukiwania agresorów. Niebawem wytypowano podejrzanych.

Wczoraj sprawcy zostali zatrzymani. Okazali się nimi: 20-letni mieszkaniec Chełma: 17-letni mieszkaniec gminy Potok Wielki oraz 19-letni mieszkaniec gminy Fajsławice. Pierwsi dwaj zostali umieszczeni w policyjnej celi. Wszyscy trzej usłyszeli już zarzut pobicia. Odpowiedzą za to przed sądem.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

40 komentarzy

 1. Ach tak Okuninka, same kozaki. Machali łapami przez minutę, posiedzą ze 2 lata

 2. Ależ tam się syf zrobił ?

 3. Patole bez grosza przy duszy rozladowują swoje flustracje. Pudło to najlepsze co może ich spotkać, poznają nowych ziomków, człeni, no i oczywiście mordeczki. Tak, tak mogło jeszcze to qrtwo się rozmnażać.

 4. Do piachu te scierwa teto odpadu nikomu nie szkoda s starych do celi za źle wychowanie.
  Oby zgnili w celi.

 5. Jezioro w Okunince- miejsce gwałtów kijami bezbolowymi , pobiciami , codziennymi interwencjami policji , walkami na ulicy ,a to wszystko w akompaniamencie dyskotekowego klimatu disco polo z knajpy ” u drwala ” , gdzie codzienne wizyty karetek i bójki przed klubem nikogo nie dziwią… może mi racjonalnie jakas osoba wytlumaczyc, po co tam jeszcze jezdzic?

  • W zimie jest spoko, byłem raz.

  • Janosik z Popradu

   …a po to żeby doświadczyć trochę tego dreszczyku emocji jakimi są np. wybite zęby, ucieczka przed policją, napaść na ukraińców, picie alkoholu po krzokach, zabawa z nieznajomą patolką, … i wiele innych tego typu rzeczy.

  • Nie ze bym miał coś do Ciebie ale zapytaj radomiakow i warszawiaków oni lubią to jezioro

   • JACY RADOMIACY JACY WARSZAWIACY? W WARSZAWIE NIKT NIE WIE GDZIE JEST JAKAS SADZAWKA W POLSCE B. MOŻE JEDEN CZY DWOCH WIESNIAKOW TAM PRZYJEDZIE I WIELCY RADOMIACY WARSZAWIACY HA HA. LUDZIE STAMTĄD JEZDZA NAD MORZE ALBO NA MAZURY.

   • Lubelski Koziolek

    Tylko nie lubelaczki.

 6. Ale co kieruje takim wiesniakami? Czy to ze jest ich paru są po kielichu to myślą ze są kims? To są zera. Ludzie ze wsi. Którzy nigdy nie byli w większym mieście. Nie znają innej kultury innego sposobu życia. U nich w domu jest bród smród. Patologia, być moze nawet są kazdy z innego ojca. Tak tak na wichorach i takie rzeczy są na porządku.

  • Widać że wywodzisz się z takiego środowiska skoro jesteś taki zorientowany, sam pewnie nie wiesz kto jest twoim ojcem.
   Pisząc to zszedłem do twojego poziomu. Ależ tu smród!

   • Co gnoju. Jesteś pół ukrem pół Polakiem! Widać z tamtych stron i ze wsi. Żałosna gnido ty.

   • Co tak cię to boli ze jestes ze wsi? Tak jesteś zerem i zawsze nim bedziesz! . Tyle jadu nienawiści w tobie ze az mi cie szkoda. ty nie jestes mężczyzna. Cioty przy tobie to mężczyźni.

  • A ciebie patusie nikt nie pisać nie nauczył

 7. Co tych chłopaków łączy, bo na pewno nie miejsce zamieszkania i wiek nie bardzo. Czyżby jakieś wyzwanie typu; spotkamy się i kogoś obijemy?

 8. Okuninka, stan umysłu a nie miejscowość…

 9. Znam to z autopsji niestety.

 10. Tam zawsze był syf kogo tam jeszcze ciągnie nic się nie zmieniło od 20 lat patole wieśniaki niedomyte i te prifincjonalne laski oddające krok co jakiś krok w skrócie prowincja się bawi

 11. Jeszcze trochę to będą musieli tam zamontować monitoring miejski bo strach będzie tam pojechać. Pewnie to w zachowaniu patoli nic nie zmieni bo są za głupi żeby zrozumieć że im to nie ujdzie na sucho, ale przynajmniej będą eliminowane chwasty.

 12. Prymitywne wsioki wcześnie zaczynajo kryminał , do pudła bydło !

 13. te Fajsławice to skupisko pisowskiej patologii,gdzie każdy co niedziela u komunii,a tak to zapijaczoną morde drze i zaczepki szuka

 14. pojechał wieśniak z fajsławic do Okuninki zgrywać,zaorać najchętniej ta patologiczną miejscowość

 15. Dlatego tak nienawidzę tego miejsca. Zgraja patologicznej części społeczeństwa, która zamiast pracować jedzie nad bajoro, nap…..ć kogokolwiek po ryju tylko dla zabawy…..

 16. A mogli by wyładować energię pływając nocą w jeziorze,ryby by się ucieszyły.

 17. Cytując klasyka,, Dziki też człowiek, zabawić się musi”?

 18. wiejskie głupki

 19. Wiocha on Tour 2019. Zapraszamy na wp…..ol.
  Okuninka czerwiec – wrzesień 2019.
  Niebieski kogucik po wp…dolu gratis.

 20. Lubelszczyzna patologia jak się patrzy,Ukraina wypisz wymaluj.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online