690 680 960

Okradł własnego ojca. 27-latek był już wcześniej notowany przez policję

Policjanci z Chełma zatrzymali 27-latka, który włamał się do domu swojego ojca i dokonał kradzieży sprzętu wartego ponad 20 tysięcy złotych. Jak się okazało, młody mężczyzna był już wcześniej notowany przez policję.

W miniony czwartek mundurowi z Chełma otrzymali zgłoszenie, o kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w powiecie chełmskim. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca po wyważeniu drzwi wejściowych, wszedł do środka i ukradł sprzęt muzyczny, telewizor oraz laptopy. Wartość strat pokrzywdzony 49-latek wycenił na ponad 20 tys. złotych.

Następnego dnia mundurowi zatrzymali 27-letniego mieszkańca Chełma, któremu udowodniono kradzież sprzętu. Sprawcą okazał się syn 49-latka. Młody mężczyzna już wcześniej był notowany przez policję. Skradzione mienie zostało w całości odzyskane.

27-latek za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

11 komentarzy

 1. Babcia - słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

  Okradł własnego ojca – teraźniejsze pokolenie tych (pożal się Boże) pociech, uważa że: „co twoje, to moje”, są roszczeniowi bo przecież: ” „należy sie im”.
  Nie ważne, że „starzy” urabiają sobie ręce, żeby mieć, oni nie pracujac uważają właśnie, że im się należy (!)

  • A skąd wiesz, czy ten pożal się Boże „tatuś” dał temu synowi kromkę chleba od wielu lat? Ten pseudoojciec był karany, niech lepiej się zajmą tym, skąd on na ten sprzęt miał. Urząd Skarbowy i organy ścigania powinny mieć co tu robić.

   • Babcia - słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

    Instrumencie pana Jankiela… ja tak ogólnie o społecznym trendzie w bezstresowym podejściu do wychowania dzieci, a nie o danym przypadku ojca patologa. 😆

 2. „Rób ta co chce ta” zwolennik zbieraczy do puszek?

 3. Gówniarz nawet nie potrafił zagrać jednej nuty na tych gitarach, a pierwszy by chciał być do ich sprzedania. Widać, że to jakaś porażka wychowawcza, ale tak jest niestety w polskich rodzinach, że rodzice tyrają (czy to na etacie czy na własnej działalności), a berbecie zostawione są same sobie i chłoną najgorsze wzorce z ulicy od przygłupawych koleżków.

  • Od tego „tatusia” lepiej nie brać wzorców, on nawet nie wie jak dziecko jego własne wygląda, jego życie to kolejne kochanki i unikanie komorników.

 4. Jeżeli wartość ponad dwadzieścia tysięcy to na zdjęciach widać +/- 1/4 tego sprzętu. Musiał się chłopak nanosić trochę. Pracowity jak widać ; )

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie