Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Odpowie za znęcanie się nad żoną. Groził kobiecie zabójstwem

54-latkowi z Łukowa grozi do 5 lat pozbawiania wolności za fizycznie i psychicznie znęcanie się nad żoną. Mężczyzna zachowywał się w ten sposób od kilku miesięcy.

Łukowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, którą po raz kolejny wszczął 54-letni mężczyzna, będący pod działaniem alkoholu. Mieszkaniec Łukowa wyzywał swoją żonę, wyganiał ją z domu, bił ją, a nawet groził zabójstwem.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Gdy tylko wytrzeźwiał usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. W czwartek sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy wobec 54-latka. Najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie tymczasowym.

Policjanci przypominają, że przepisy prawne zabraniają stosowania przemocy wobec osób bliskich. Pamiętajmy, że nie jesteśmy z tym sami. Zwróćmy się w takiej sytuacji o pomoc do policjantów lub też innych instytucji zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie.

(fot. Policja Łuków)

9 komentarzy

 1. Psychiczna przemoc gorzej boli niź dostanie parę garści .
  Wódka nie jednemu rozum odebrała.

 2. „Policjanci przypominają, że przepisy prawne zabraniają stosowania przemocy wobec osób bliskich.” – czy Załoga G może klepać rodzicielki po twarzy?

 3. a ja kobita znęca się nade mną ,non stop gdacze, robi problemy,nic jej nie pasuje i ogólnie się przypierdziela i to nie jest tylko tych kilka dni w miesiącu tylko non stop to policjanty pomogą??

 4. pownna mu zrobić ostatni prezent , wysłać wiadro wazeliny do pierdla ,

 5. to zła kobieta musiała być , dobra kobieta jest posłuszna i nie wzywa policji na męża.

  • do zlego meza trzeba! takich powinno sie kastrowac! bo takie scie.wo nie nadaje sie do zycia…

 6. jak z Pisurów to uniewinnią

 7. Marian Paździoch.

 8. Do fana marki. Chłopie, na co czekasz, zgłoś do prokuratury, że żona się nad tobą znęca, a już media to nagłośnią i będzie afera, że ohoooo. Policja nie przyjdzie Ci z pomocą, no bo jak. Zawsze to facet znęca się nad kobietą, a oni nie mają odwrotnej sytuacji w swoich modlitewnikach. Jesteś skazany na porażkę. Nie daj sięęęę!!!!!!Pozdrawiam.

Z kraju