690 680 960

Odpowie za podpalenie stodoły należącej do jego siostry. Budynek całkowicie spłonął

Lubelscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu lubelskiego, który odpowie za podpalenie stodoły należącej do jego siostry. Policjanci ustalili, że 29-latek zaprószył ogień, rzucając niedopałek papierosa. W wyniku zdarzenia budynek uległ całkowitemu spaleniu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił do tymczasowego aresztu.

Do pożaru doszło na terenie gminy Niedrzwica Duża w powiecie lubelskim. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z posesji płonie stodoła. Mimo przeprowadzonej akcji gaśniczej budynek uległ spaleniu wraz z całym wyposażeniem. Wstępne straty oszacowane zostały przez pokrzywdzonych na kilka tysięcy złotych.

Na miejscu interweniowali policjanci z Bełżyc, którzy ustalili wstępnie, że mogło dojść do umyślnego zaprószenia ognia. Mundurowi w okolicy miejsca zdarzenia zatrzymali brata poszkodowanej kobiety. 29-latek był kompletnie pijany i trafił do policyjnej celi. Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli dowody.

Funkcjonariusze udowodnili 29-latkowi spowodowanie pożaru. Jak wynikało z ich ustaleń, mężczyzna rzucił do budynku niedopałek papierosa, od którego powstał pożar. Mieszkaniec powiatu lubelskiego został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu. Tam zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu go na 2 miesiące. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

4 komentarze

  1. Musiał siostrę bardzo kochać że podpalił jej stodołę

  2. Pewnie….. coś jest na rzeczy,że tak się stało. Musiał podpalić, żeby dotarło. Wina…. myślę,że leży po obu stronach zaistniałej sytuacji.

  3. A mogła patolowi wsiórskiemu odpalić stówę to nie, to ma …

  4. Ty „ja hira”patol to cię zrobił

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.1887zł -0.18%
  • GBP 5.2109zł -0.04%
  • EUR 4.479zł -0.25%
  • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas