Od wczoraj szukali zaginionego 17-latka. Leżał w lesie kompletnie pijany (zdjęcia)

Policjanci, strażacy, żołnierze oraz specjalna grupa poszukiwawcza szukała zaginionego 17-latka w okolicach Ryk. Po południu został on odnaleziony w lesie. Był pijany, obok leżała butelka po wódce.

Od piątku prowadzone były poszukiwania zaginionego 17-latka z powiatu ryckiego. Chłopak ostatni raz widziany był rano w Dęblinie oraz w okolicach Sierskowoli. Początkowo szukała go rodzina i znajomi. Kiedy nie przyniosło to rezultatu, o wszystkim powiadomiona została policja.

W sobotę przed południem zapadła decyzja o zorganizowaniu zakrojonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej. Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób: policjanci, strażacy, żołnierze obrony terytorialnej oraz Sekcja Poszukiwawczo Ratownicza z Lublina.

Strażacy za pomocą łodzi przeszukiwali zlokalizowane w pobliżu Ryk zbiorniki wodne, żołnierze przeczesywali lasy zaś pozostali pobliskie pola oraz zagajniki. Około godziny 15 17-latek został odnaleziony.

Natrafiono na niego w lesie na wysokości miejscowości Sarny. Leżał na ziemi i nie można było z nim nawiązać żadnego kontaktu. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, a następnie nastolatek został przetransportowany do szpitala.

Jak nas poinformowano, chłopak był kompletnie pijany. Obok niego leżała też pusta butelka po wódce. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności jego zaginięcia.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

28 komentarzy

 1. a kto za to zapłaci ??

 2. W Słowacji mądrym kraju pokryłby koszty poszukiwań.

  • Z jednej strony to jest słuszne (w szczególności, jak ludzi idą w sandałach na Giewont, a potem lament). Z drugiej strony, rodzina mając taką świadomość, może odwlekać zgłoszenie zaginięcia z obawy o poniesienie wielkich kosztów. Jeśli w takiej sytuacji okaże się, że dzieciak naprawdę potrzebował pomocy (np. medycznej) i każda minuta była ważna w walce o życie, to efekt będzie słaby – dziecko może nawet umrze, bo w porę nie dotrze do niego pomoc. No a dopóki go nie znajdą, to przecież nawet własna matka może kompletnie nie mieć pojęcia, czy raczył się nawalić (może pierwszy raz w życiu), czy coś naprawdę się stało. Trudny problem dosyć.

  • Czyli generalnie ludzie zamożni będą zawsze natychmiast wszczynać poszukiwania, a ci biedniejsi będą się obawiali o pieniądze. Choć tak mi się życie ułożyło, że należę do tej pierwszej grupy, to jednak taki podział jest nie do przyjęcia.

 3. Zaginą. Kuwa co za ***** pisał to ogłoszenie.

 4. Potwierdzam, jakiś patol musiał pisać to ogłoszenie.

 5. Raptem rodzinka zaczeła się bać o swego synusia?? Trzeba mieć z dziecmi dobre relacje , ale powinni wiedzieć że istnieje niewidzialna granica między dorosłymi i dziecmi i nie wolno im przekroczyć tej granicy .Jak to zrobić? trzeba mieć pod kontrolą dzieci za dobre uczynki wynagradzać a złe karać .Tu czegoś zabrakło??

  • Chyba nie masz dzieci, jeśli uważasz, że to takie proste jest. Albo masz takie, które łatwo daje się prowadzić metodą kija i marchewki. Takie też się zdarzają, ale wyobraź sobie, że to jednak mniejszość.

 6. Sam leżał ? niemożliwe !

  • Czytaj uważnie – towarzystwa dotrzymywała mu półlitrówka. Pusta tak samo jak on, chociaż wchłonął jej zawartość. Ot, taki paradox.

   • Wcale nie tak rzadkie zjawisko. Czasem zmieszanie dwóch litrów różnych płynów nie da 2 litrów mieszaniny. 🙂

 7. Starzy powinni pokryć koszty akcji poszukiwania młodego *****

 8. Powinien pokryć koszty operacji.

 9. NIKT NIE POWININEM POKRYWAĆ ŻADNYCH KOSZTÓW AKCJI! JESTEŚCIE PORYPANI. DEWOTY! ŻADEN DURNIE Z WAS NIGDY NIE MIAŁ? 17LAT? NIE WYPIŁ SOBIE FLASZKI? NIE ZAPALIŁ TRAWKI? NIE BZYKNAL DZIEWCZYNY? PATOLE JESTESCIE. TO NORMALNE, KAŻDY NORMALNY MŁODY CHŁOPAK MUSI SIE WYSZUMIEC.

 10. Weźcie się ludzie ogarnijcie w końcu też od tego takie służby są tak czy nie?! Poza tym chyba lepiej że nie znaleźli jego zwłok, wtedy by Wam odpowiadało bo nie było by pytań kto za to zapłaci… Do czego ten świat zmierza..
  Jak ktoś literówkę zrobi to już patol? Łatwo jest osądzać innych ale najlepiej by było żeby każdy pilnował siebie!!

 11. Pewno był w lublinie na urynaliach.

 12. dlaczego już szukali skoro dopiero – zaginą? Jak zaginą wtedy trzeba ich szukać

 13. tylko rodzice ktorzy tego doswiadczyli mogą cos o tyym powiedziec – w tym wieku bunt młodzienzcy i porazki sa dla mlodych najwiekszym doswiadczeniem na granicy wytrzymalosci -nie wszyscy i nie wszystko niestety dobrze sie komczty wiec ciszej nad ta historią bo moze dotknąc kazdego asluzby imy społeczenstwo jestesmy by pomoc! nie gnebic i sie wysmiewać!

 14. Może ,,synowa” nie została zaakceptowana.

 15. co za analfabeta pisał to ogłoszenie o zaginięciu???

  • Nie czepiaj się, ważne że napisał, coś robił. Lepiej żyć z czułym analfabetą, niż nieczułym erudytą.

 16. Zauwazcie,ze miedzy zaginieciem a odnalezieniem go mineła ponad doba,niemozliwe,zeby tylke lezał w upojeniu alkoholwym,a moze ,ktos go wykorzystał na gigancie ,a potem spił i zostawił w lesie

 17. wielkie mecyje…
  chłopina jest fanem survivalu… tylko podpałka pomyliła mu się z zapojką i zawodnika odcięło od matrixa!
  trzeba uważniej oglądać przygody Bear Grylls’a!
  walka z matką naturą w takich okolicach jak Dęblin, zazwyczaj podobny ma finał…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7367zł 0.01%
  • GBP 4.9904zł 0.22%
  • EUR 4.4769zł -0.02%
  • CHF 4.1226zł -0.33%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach