Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Od dziś jeździmy nową nawierzchnią na ul. Nadbystrzyckiej (zdjęcia)

Drogowcy skończyli remont ul. Nadbystrzyckiej z końcem września i dziś ulica została oddana do ruchu. Oznacza to również, że pojazdy komunikacji miejskiej wróciły na swoje trasy.

Od dzisiaj z większym komfortem i bezpieczeństwem można przemieszczać się po ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Zgodnie z zapowiedzią Miasta Lublin, drogowcy skończyli remont z końcem września. Dzisiaj na remontowanym odcinku pojawił się już ruch pojazdów. Na swoje trasy powróciły również pojazdy komunikacji miejskiej linii nr 8, 14, 15, 32, 39, 40, 44 i N1.

Prace drogowe rozpoczęły się w sobotę 16 września i zakończyły wczoraj. Drogowcy wymienili nawierzchnię na odcinku od ul. Głębokiej do ul. Zana wraz ze skrzyżowaniami. Na czas prowadzonych prac została wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Pozostały jeszcze prace związane z wykonaniem oznakowania poziomego na jezdni.

– Przed rokiem akademickim i dodatkowym zwiększeniem ruchu w mieście podejmujemy działania, które mają na celu poprawę stanu ulicy i jej zabezpieczenie przed pojawianiem się nowych ubytków. Wymiana nawierzchni jezdni na jej newralgicznym odcinku, o długości ponad 900 m, zwiększy bezpieczeństwo i komfort użytkowników – mówił przed remontem Artur Szymczyk, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Inwestycji i Rozwoju.

Od dziś jeździmy nową nawierzchnią na ul. Nadbystrzyckiej (zdjęcia)

fot. UM Lublin

 

Od dziś jeździmy nową nawierzchnią na ul. Nadbystrzyckiej (zdjęcia)

fot. UM Lublin

 

Od dziś jeździmy nową nawierzchnią na ul. Nadbystrzyckiej (zdjęcia)

fot. UM Lublin

31 komentarzy

 1. A ja myślałem do dzisiaj przez tyle lat , że cuda się nie zdarzają ,na sąsiedniej zana pod górkę też nastąpi cud nowej nawierzchni???

 2. Wrócą studenci każdy ze swym autem będzie jeszcze gorzej się przebić z jednego krańca Lublina na drugi. I tak była masakra na Filaretów, Glebokiej i paru innych ulicach, wszystko stało. Termin remontu świetnie wybrany.

  • Bo nie mogli w wakacje, bo wtedy remontowali drogi nad jeziora.

  • Zosia prowokujesz jedynie czy może faktycznie masz problem z rozumem?
   Poproś kogoś mądrzejszego aby ci wytłumaczył, ile remontów można zrealizować gdyby trwały one tylko w wakacje.
   W pozostałe miesiące należy zrezygnować z wszelkich remontów drogowych i czekać do kolejnych wakacji?

 3. Dziękuję temu kto o tą drogę w końcu zadbał. Codziennie jeżdżenie tamtędy to była męka do tego stopnia że wybierałam objazd ul. Filaretów i Jana Pawła. DZIĘKUJEMY

 4. Brawo PiS

 5. MUSZĘ POWIEDZIEĆ ŻE TEN REMONT ZROBIONO BŁYSKAWICZNIE DO TEJ PORY REMONTY 200 METRÓW TRWAŁY 3 MIESIĄCE I KOSZTOWAŁY 5 MILIONÓW XDD

 6. Doprawdy niesamowite. Jednak można zrobić taki remont szybko i zgodnie z terminem. Nie spodziewałem sięx tak jak wielu innych komentujących dwa tygodnie temu. Tymczasem, brawo.

 7. Jak tak dobrze idzie to zapraszam do remontu Chemicznej.

 8. A co z Wojciechowską? Też miała być już otwarta.

 9. 900m w dwie noce… wow. A nie dwa tygodnie buahahhahha

 10. To tetaz będzie można rozhulać się już od Głębokiej. Cudnie.

Dodaj komentarz

Z kraju