Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Od dwóch lat walczą o odszkodowanie za rozbite auta. Sprawczyni wypadku była bowiem niepoczytalna (zdjęcia, wideo)

Właściciele uszkodzonych w wypadku samochodów od 2019 roku walczą o odszkodowanie za naprawę swoich pojazdów. Choć są poszkodowani, nie mogą liczyć na zadośćuczynienie, gdyż sprawczyni zdarzenia nie miała ubezpieczenia, a także leczy się psychiatrycznie.

75 komentarzy

 1. Do M piszesz ze wolne sądy a kto nad nimi ma piecze kto sądzi sędziów którzy wydają sprawiedliwe wyroki?

  • najlepiej jakby polityków sędziów prawników księży sądzili ludzie z siekierami w ręku

   • tak było nie raz w historii i jak obecni przesadzą to też tak będzie…
    cierpliwość ludzka dla pasożytów ma swoje granice…

 2. Do tych co winią sąd, niech dotrze że wyrok jest interpretacją prawa. Jeśli prawo mówi, że niepoczytalnosc zwalnia z odpowiedzialności to sąd nie może tego zmienić. Zmienić można prawo, ale to już nie sąd.

  • to pokazuje w jakim kartonowym połapanym trytkami państwie żyjemy…
   prawo chroni tych na górze a reszta to ch…j!!!
   potrzebni jesteście małe ludki żeby pracować na tych pasożytów i do pseudowyborów…
   kiedy sobie to uświadomicie… i przestaniecie się ośmieszać z dyskusjami o sądach i rządach…? i zrozumiecie że po to celowe żebyście właśnie tak reagowali …?
   dla władz nie ma lepszej zabawy jak patrzeć jak się żrecie na wzajem…

 3. Niech zgadnę:Zaczęła się leczyć psychiatrycznie w dniu wypadku,A nie zażyła leków bo nie zdążyła ich jeszcze wykupić.

 4. Do Obatel ,to proszę mi powiedzieć Obatel dlaczego ja przez 10 lat drżę przed policją i ludźmi na wsi ,bo mi policjant byłego już posterunku i Ludzie na wsi powiedzieli, że powinienem mieć zabrane prawo jazdy za wygląd.No ,ale nikt mi zusie czy w krusie nie da renty,bo mi mówią , że na bóle głowy renty nima.Ja normalnie pracuję zawodowo ,a ludzie mnie prześladują za wygląd .Jak bym miał ,te tzw żółte papiery ,to mógł bym tak bezkarnie rozwalać ludziom samochody,zdrowie i życie.Na pewno nie ,aby to robić musiał bym mieć znajomości
  …U nas ostatnio gościu w szkole się postrzelił z własnej nielegalnej broni i zginął i zostało to zatuszowane,bo miał znajomości.Byl pracownikiem tej szkoły i trzymał tam broń.I jest cichutko,w ogóle wieś o tym nie mówi.Najwazniejsze są znajomości i żeby być synem kogoś ważnego .A tak to mnie ludzie prześladują i poniewierają już z 10lat

  • jestem zainteresowany tym samobójstwem – dasz jakiś namiar na jakieś info w prasie lokalnej?

 5. Do Obatel I ja na miejscu tej Kobiety miał bym zabrane prawo jazdy,a gdy bym nie miał kasy w banku na wypłatę odszkodowań pokrzywdzonym ,to by mi zabrali małe gospodarstwo rolne które mam, ciągnik i samochód,którym jeżdżę do pracy

 6. Niezidiociały mimo bulu

  Ciekawe co będzie jak wśród poszkodowanych znajdzie się niepoczytalny i w afekcie uszkodzi sprawczynię – podobno „niepoczytalną” albo któregoś z „biegłych” . Czy sąd stanie na wysokości zadania ??!!

 7. Niepoczytalny to był chyba sąd wydający wyrok

 8. Ale czemu się dziwić – przecież takie wyroki właśnie wydaje „sąd” ze Świdnika.

 9. Komentarze pod tym artykułem idealnie pokazują jak działa propaganda. Wszyscy tutaj rozpisują się na temat sądu, a jeszcze nikt nie zająknął się na temat „biegłych”. Sąd wydaje wyrok w ramach prawa na podstawie opinie biegłych. Jaka była opinie biegłego to każdy może sobie przeczytać. A jeśli ta Pani po raz kolejny doprowadzi do wypadku to i tak biegłemu nic nie zrobią. Takie mamy prawo i nikt z tym nic nie chce zrobić.

 10. Jak taka chora na umyśle to sąd powinien wydać nakaz umieszczenia jej na oddziale zamkniętym w lecznicy przy ul. Abramowickiej.

Z kraju