Obywatel Ukrainy mieszkał w bursie z nastolatkami. Stanął przed sądem za ich rozpijanie i doprowadzenie do czynów seksualnych

W bursie szkolnej świadczone były nielegalne usługi hotelowe. Zakończyło się to skandalem. 47-letni obywatel Ukrainy odpowiada za rozpijanie nastolatek oraz doprowadzenie ich do poddania się innej czynności seksualnej.

W poniedziałek przed Sądem Rejonowym w Białej Podlaskiej rozpoczął się proces Ihora B., oskarżonego o rozpijanie małoletnich i doprowadzenie ich do poddania się innej czynności seksualnej. Wszystko wydarzyło się w listopadzie ub. roku na terenie Bursy Szkolnej w Białej Podlaskiej. Jak ustalono w trakcie śledztwa, 47-letni obywatel Ukrainy, znajdując się pod wpływem alkoholu, namówił cztery niepełnoletnie uczennice, które mieszkały w bursie, do wspólnego spożywania alkoholu. Następnie stosując przemoc, dwie z nich miał doprowadzić do poddania się innej czynności seksualnej.

O sprawie szybko dowiedzieli się wychowawcy, którzy poinformowali o wszystkim dyrektorkę bursy. Ta zaś powiadomiła policję. Ihor B. został zatrzymany, a następnie doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzuty. Następnie osadzono go w areszcie, gdzie przebywa do tej pory. W trakcie rozprawy mężczyzna składał wyjaśnienia, przesłuchano też świadków zdarzenia. Z uwagi na charakter sprawy, jak też dobro pokrzywdzonych nastolatek, sąd zadecydował, że postępowanie będzie się odbywało z wyłączeniem jawności.

Pierwsze konsekwencje tej sprawy, poniosła już dyrektorka bursy. Po tym jak się okazało, że w placówce świadczone były nielegalne usługi hotelowe, podała się do dymisji. Zgodnie z przepisami, w bursach szkolnych mogą być kwaterowani, oprócz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, również słuchacze kolegiów, jednak tylko do 24 roku życia. Tymczasem w bialskiej bursie pokoje miały być wynajmowane robotnikom, Ukraińcom oraz każdemu, kto się w tej sprawie zgłosił.

Ihorowi B. grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. Google Street View)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Ale miał dobrze

 2. Droga redakcjo, proszę jaśniej- o co chodzi z tą inną czynnością seksualną?

  • Zrobiły l…a, albo je poma…ł , zbok jeden

  • Siostra Kunegunda

   Nico – pod tym, kryje się w zasadzie wszystko co np. małolaty robią sobie same i jest to legalne, ale jak są do tego zmuszane to już legalne nie jest.
   Najlepiej o szczegóły zapytaj księdza na lekcji religii, to wysokiej klasy specjaliści z ogromną wiedzą na temat innych czynności seksualnych.

  • Chciałbym by moje posty były widoczne

   google nie boli

   • Siostra Kunegunda

    Pan gnojek „nico” doskonale wie o co kaman, ale przecież trzeba było przysrać Redakcji

  • Takiej której ty nigdy nie zaznasz stulejarzu 🙂

 3. chciały to sie zabawiały!!!!!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7507zł -0.01%
  • GBP 5.1516zł 0.55%
  • EUR 4.5468zł -0.06%
  • CHF 4.2215zł 0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL