Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatel Rumunii zatrzymany na marketowym parkingu. Był poszukiwany czerwoną notą Interpolu

Poszukiwacze z KMP w Lublinie ustalili, że poszukiwany 33-letni obywatel Rumunii ukrywa się na terenie Lublina. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych na parkingu jednego z marketów budowlanych. Łącznie do odbycia ma karę prawie 9 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie ustalili, że poszukiwany 33-letni obywatel Rumunii ukrywa się na terenie Lublina. Mężczyzna poszukiwany był od roku ENĄ (Europejski Nakaz Poszukiwania) i czerwoną notą Interpolu.

– Działania lubelskich poszukiwaczy doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania. Obywatel Rumunii został zatrzymany na terenie parkingu jednego z marketów budowlanych w Lublinie. W chwili zatrzymania był bardzo agresywny stawiając czynny opór. Był też bardzo zaskoczony, tym że został namierzony przez policjantów – informuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

33-latek poszukiwany był za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu dokonane w Rumunii. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie prawie 9 lat.

PRZECZYTAJ

Miał 50 sadzonek konopi i marihuanę w słoiku (zdjęcia)

14 komentarzy

 1. prawo twarde ale prawo

  Do Policjantów. A pały to wynosicie? Agresywny był cygan? To pałami trzeba było go uspokioć.

 2. Zima, a ten biedaczysko nawet skarpet nie ma. Ze spodni też już dawno wyrósł.

 3. Dlaczego jest skuty z przodu, a nie z tyłu? Na kobietę w zaawansowanej ciąży to on nie wygląda? Jazda z bandytą, w dodatku agresywny.

  • Ponieważ ma kajdanki zespolone, połączone ręce z nogami

   • Z tyłu zapięte też by dało radę, a nie tak dawno we Wrocławiu dwóch policjantów zostało zabitych przez zatrzymanego. Wygoda dla bandyty?

 4. Jazda z [***].

 5. Kuzyn Petru ??

 6. „Obywatel Rumunii”

 7. no tak skuli go z przodu a pozniej wyciagnie im pistolet i zastzreli juz byl taki przypadek chyba 2 zabil

 8. Oj dana dana złapali cygana będą w kryminale mieli nową lale.

 9. Na paszę dla lisów!

 10. Gdyby był tor ❤️

Dodaj komentarz

Z kraju