Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miał 50 sadzonek konopi i marihuanę w słoiku (zdjęcia)

Policjanci z Józefowa zatrzymali 36-latka posiadającego marihuanę oraz uprawę 50 konopi innych niż włókniste. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek około godziny 14.00 policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego.

– Mężczyzna w miejscu swojego zamieszkania posiadał narkotyki. Policjanci w trakcie czynności ujawnili i zabezpieczyli prawie 200 gramów suszu konopi innych niż włókniste oraz łącznie 50 sadzonek tej rośliny w różnej fazie wzrostu. Wstępne testy przeprowadzone przez policjantów wykazały, że zabezpieczona substancja jest marihuaną – relacjonuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Zabezpieczone konopie zostaną przekazane do dalszych badań w laboratorium kryminalistycznym. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

– Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem. W powyższej sprawie policjanci prowadzą postępowanie nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Biłgoraju – dodaje aspirant Joanna Klimek.

Miał 50 sadzonek konopi i marihuanę w słoiku (zdjęcia)

fot. Policja Biłgoraj

PRZECZYTAJ

Rok po zabójstwie Eryka ruszył proces oprawców 16-latka. Jego matka chce, aby wyrok był adekwatny do czynu

7 komentarzy

 1. Ferdek wcale nie taki kiepski

  Miał 50 sadzonek konopi i marihuanę w słoiku – bardzo przedsiębiorczy i pracowity człowiek, może nawet katolik…

 2. 10lat za rośliny, które nie zabiły. Ale za jazde po pijaku od 3mscy do 5 lat… nieumyslne spowodowanie smierci 3-5lat. Gdzie sprawiedliwośc?

 3. Kolejna płotka złapana a grube ryby co kilogramy na miasto przywożą bezkarni siedzą w willach i się śmieją

 4. nie kryty krytyk

  czyli wychodzi na to że lepiej zabić 3 osobową rodziną jadąc blisko 300 na godzinę, niż posiadać sadzonki.
  MÓJ KRAJ TAKI PIĘKNY.
  ciekawe czy wujek policjant załatwi mu możliwość ucieczki z kraju jak panu z podwójnym obywatelstwem, któremu zabrakło odwagi żeby przyznać się do zabicia 3 osobowe rodziny swoim wspaniałym BMW

 5. Jeszcze trochę to oddychać zabronią

 6. Gdzie przestępstwo?

 7. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Ludzie a kogo interesuje sprawiedliwość ,a ja jednak bym za te narkotyki surowo karał.Nie krytyk masz rację , że tamten jeździł po 300 km/h w nocy po autostradzie,bo mu na to pozwalanoI spalił żywcem troje ludzi w samochodzie

Dodaj komentarz

Z kraju