Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Obchody rocznicy wybuchu II WŚ we Frampolu. Polska będzie domagać się od Niemiec 6 bilionów zł za straty wojenne (zdjęcia)

Z udziałem wielu ważnych polityków odbyły się dziś w naszym regionie uroczystości rocznicowe wybuchu II wojny światowej. Nie dojechał jedynie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

92 komentarze

 1. Ho ho ho trole szalejo xD

 2. Gubernator wiejski

  A kiedy będziemy domagać się odszkodowania od MOSKALI i REZUNÓW?

  • Dziadek ze Slamsowa

   O czym ty marzysz ? PiS przez całą kadencję nie może wyżebrać nawet prawie świętego wraku TU-154, a odszkodowanie wyżebrze ?

 3. No no pani witek błysnęła wiedzą historyczna powtarzając bzdury które wymyślili ich koledzy z IPN Frampol był poligonem dla lufatwaffe a gdzieś ty to kobito wyczytała takie rewelację jak ty nawet nie wiesz ani z jakiego pułapu ani kto atakował miasteczko jak się czyta te wypociny to normalnie żal tych glabow że gadają takie brednie beż żadnego udokumentowania historycznego

  • Bo ony,te bolszewickie stwory,prawie na niczym się nie znają oprócz jednego-ograbiania co bardziej przedsiębiorczych obywateli.

 4. Jestem ciekawy z jakiej książki uczyli się o historii frampola ? Niech powie z jakiego lotniska startowały samoloty bombardujące kilka razy dziennie.

 5. Balbina nie przyjechała?

 6. Największym nieszczęściem dla Polski jest PSL z Hołownią. Oni są przybudówką Tuska i Webera. Rozmawiajmy z innymi o tym bo inaczej znów u nas będzie bieda.

  • Baśka miała fajny ....miała rację

   Kosiniak już pokazał że umie tylko podnieść wiek emerytalny,niby PSL miał być za polskim rolnikiem ,a dawno okazali się chorągiewką ,a Hołownia to beczeć potrafi jedynie . Kolejna chorągiewka

 7. Banda pisowskich złodziei.
  Na szczęście już niedługo przestaniecie okradać Polskę i Polaków.

 8. No patrzcie patrzcie Witek jest specem od historii Frampol sluzul Niemcom za obiekt szkoleniowy serio kobito gdzieś ty to wyczytała w Wikipedii pewnie lecieli na 50 metrach 50 na godzinę po prostu zenada jak się takich pajac słucha a portale co gorsza takich glabow beż sprawdzenia historycznego powtarzają i tak to powstają potem bzdury jak o Frampolu w miasteczku nie było żołnierzy hm a zbiorowy grób na tutejszym cmentarzu to niby czyj jest oni wszyscy zginęli a w polbiskich lasach było pełno wojska drogami szły kolumny wojska itd itd widać jak te PISOWSKIE barany są kumate z historii

 9. Dziadek ze Slamsowa

  Polska będzie domagać się od Niemiec 6 bilionów zł za straty wojenne.
  Niemcy mają dobrze opanowaną musztrę, ławo więc wyobrazić sobie jak jednocześnie wszyscy na raz zginają ręce w geście pana Kozakiewicza.

  • Dlatego szwaby chcą żeby wygrał tfussk bo on nie będzie chciał żadnych pieniędzy od niemiec a jeszcze okradnie Polskę i im przyniesie.

 10. Jak miło było wczoraj słuchać epitetów rzucanych przez okolicznych mieszkańców na pissowców. Wspaniale widać jak naród się budzi, tylko o 8 lat za późno.

Dodaj komentarz

Z kraju