690 680 960

Nowy raport Ministerstwa Zdrowia. Ponad pół tysiąca zgonów osób zmagających się z COVID-19

Minionej doby zarejestrowano ponad 19 tys. nowych zakażeń koronawirusem. Nie żyje ponad pół tysiąca osób zmagających się z COVID-19, w regionie zmarły 42 osoby.

49 komentarzy

 1. W 2020 roku zmarło 477 335 osób.
  Na chwilę obecną w Polsce zmarło wg danych GUS 423 000, przy obecnym trendzie umieralności, będzie ok 487 000 zgonów, Czyli ponad 10 tys więcej jak w zeszłym roku. Reasumując, teoria kowidian typu WAS rojst itd że szczepienia chronią przed śmiercią są nieprawdziwe. Rok szczepień i więcej zgonów jak nie było szczepień. Tyle. Sięgnijcie po dane statystyczne GUS. Dalej wklejajcie, że dzięki szczepieniom mniej ludzi umiera…umiera mniej ludzi z „przyklepanym” kowidem. A śmiertelność wzrosła. Pomijam już teorie o szkodliwości szczepionki itd. TAKIE SĄ FAKTY.

  • Fakty są takie, że wszędzie w Europie występuje jedna prawidłowość: im większy odsetek zaszczepionych w danym kraju, tym mniej zgonów.

   No ale jak w Polskiej Rzeczpospolitej Foliarskiej stopień wyszczepienia wynosi dorosłych wynosi 62% (a całej populacji 54), to o czym mowa?

   facebook.com/photo.php?fbid=434880348211206&set=a.258852069147369&type=3

   • To teraz sprawdź umieralność całkowitą geniuszu.

    • A to szczepionka ma chronić przed zgonem na covid-19, czy przed zgonem w ogóle? Bo chyba nie jesteś aż tak głupi, żeby sobie ubzdurać, że szczepionka na covid-19 daje nieśmiertelność/

     • Wg kowidian właśnie sami pisaliście, że dają wam nieśmiertelność. Fakt jest taki, że jest więcej zgonów w Polsce i na świecie. Nie będę sugerować, że to wina szczepionek….nie ma takich badań po prostu, pomijam NOPy. Jest jakaś zależność i tyle.

   • Sam sobie zaprzeczasz. W Polsce jest więcej osób zaszczepionych jak nie zaszczepionych, a umieralność wrosła w tym roku. Proszę nie kompromituj się już.

    • Ależ oczywiście, że tak! Bo w ubiegłym roku przy kilku przypadkach zakażeń dziennie był lockdown, zakaz wychodzenia z domu, a potem obostrzenia. Rok temu ludzie jeszcze uważali, a teraz jest „róbta co chceta” na pełnym gazie :)))

     Ale tę „subtelną” różnicę foliarstwo pomija dyplomatycznym milczeniem, hahahaha XD

     • Róbta co chceta robią osoby zaszczepione. To oni awanturują się przy kasach bo są zaszczepione i zabezpieczone.

      • Dowiodłem waszej manipulacji i pomijania niewygodnych faktów, więc, Szanowne Foliarskie Tłumoki, już się nie kompromitujcie :)))

 2. W tym roku przy wigilijnym stole św Mikołaj będzie sprawdzał paszporty covidowe lub badał osoby na obecność omikrona 😉

 3. Osobom wykonującym testy na obecność wirusa odebrano dodatek kowidowy. Info z dziś. Pewnie zmniejszy się liczba pozytywnych wyników…..

 4. Segregacja sanitarna jeśli już rząd ją wprowadza powinna być nie na osoby zaszczepione i nie zaszczepione, tylko na osoby z dużą ilością i z małą ilością przeciwciał, przy czym ta druga grupa powinna być chroniona. Zrozumcie to kowidianie.

 5. Ciekawe co tam u Szumiego słychać…? 🙂

  • Pozdrów Go ode mnie ,gdy Go spotkasz

  • A pamiętacie jakie wałki kręcił? Raz chory, potem nie, a potem jednak tak 😀 hahaha kowidianie 😀 takie strzyżenieto tylko zakrzepionych 😀

 6. Znowu bzdury, „zmagających się”, jak 97% to „choroba” bezobjawowa, a w 100% ściema fałszywymi testami PCR

  • Źródło: Instytut Danych z Du*y 🙂

   • Oficjalnie rządzący musieli „chorobę bezobjawową” wymyśleć żeby straszyć jak prawie nikt nawet nie chorował, więc zgadza się, dokładnie to źródło.

 7. To ja może to pewnym krążącym po sieci żartem skomentuję.

  Przychodzi Morawiecki do Kaczyńskiego i mówi:
  – Panie Prezesie! Mam dwie wiadomości: dobrą i złą. Od której zacząć?
  – Zacznij od tej dobrej.
  – Sondaże pokazują, że zdołaliśmy nie urazić naszymi decyzjami antyszczepionkowego elektoratu!
  – Doskonale. A ta zła?
  – Wszyscy oni już nie żyją!

  • Wszyscy nie żyją? Czyli osoby po 80 roku życia, lub schorowane. Możliwe, że tak.

   • Tak jak ten w pełni zdrowy 41-latek, który uznał, że nie będzie się szczepił, bo jest w świetnej formie, cieszy się znakomitym zdrowiem i w związku z tym żaden koronawirus mu nie groźny.

    Już nie żyje. Płuca mu się po prostu rozpadły.

    „Przez wiele dni trwała walka o życie 41-latka. Niestety zniszczone płuca nie podjęły pracy. Jak podaje szpital, mężczyzna zmarł 1 grudnia. Lekarze mówią, że takich młodych pacjentów trafia do nich coraz więcej. – 18-latek to jest osoba, którą akurat przyjęliśmy z Torunia. Dziś (piątek, 3 grudnia-red.) około godziny 3 nad ranem dotarła do nas 38-letnia ciężarna z Pleszewa. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta przed transportem wymagali podłączenia do systemu ECMO. Aktualnie wszystkie urządzenia do oksygenacji pozaustrojowej wymiany dwutlenku węgla są w użyciu – tłumaczy prof. Kusza.”

    tvn24.pl/poznan/koronawirus-w-polsce-poznan-zmarl-41-latek-zakazony-koronawirusem-mezczyzna-nie-byl-zaszczepiony-5512356

    • Jasne. A w tym czasie zmarło 100 osób do 40 roku życia. Czy życie 1 osoby jest ważniejsze niż tych 100 ?

    • Codziennie w Polsce umiera ok. 1000-1400 osób. Dlaczego codziennie wspomina się o mniejszości kowidowej ? Czy tym osobom co zmarły na inne choroby nie należy się szacunek i wspomnienie o tym? Czemu mniejszość decyduje o większości ?

    • I niech mu ziemia płaską będzie…

    • Szansa na śmierć czy poważne chorowanie dla osób poniżej 50 jest równe zero. Natomiast po zakrzepionce czy zwykłej chorobie nieleczonej bo test PCR sfałszowano zbyt wysoką liczbą cykli, widzimy po statystykach śmiertelności.

 8. dopóki będą dodatki Covidowe plandemia będzie i będzie… i będzie za 3 lata:D

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Muzeum Wsi Lubelskiej organizuje potańcówkę przy niegdyś popularnych szlagierach
Strażacy z Zakrzewa będą obchodzić 100-lecie powstania jednostki. Zaplanowano też szereg atrakcji
Rodzinny Piknik na powitanie lata
Zwycięzcy Eurowizji 2022 zespół Kalush Orchestra zagra w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego
American Guns & Cars 2022 już w ten weekend !