690 680 960

Nowe nagranie trąby powietrznej przechodzącej przez gminę Wojciechów. Niczym amerykańskie tornado (wideo)

W sieci pojawiło się kolejne nagranie trąby powietrznej, która przeszła przez gminę Wojciechów. Jak mówią specjaliści od pogody, wczorajsze zjawisko jest bardzo podobne, do tego jakie pojawiają się w Stanach Zjednoczonych.

25 komentarzy

 1. idzienawojciechow

  ludzie hejtujący jesteście beznadziejni!!!

 2. No normalnie szał. Nagranie idealnie opisujace tornado ale chyba w ich aucie czy tam trąby powietrznejm bo ladnie wyrywało mu telefon. Dno totalne dno by to opisać trąba powietrzna. Z tego nagrania.

  • Kolejny Pan, znawca tematu 😉 tak właśnie tornado (trąba powietrzna) czy to się szanownemu Panu podoba, czy nie.

   „Wstępnie siłę lubelskiego tornada oszacowano w skali Fujity na F2, natomiast według brytyjskiej skali Torro, dostosowanej do europejskich warunków na T4, zatem prędkość wiatru w wirze osiągnęła od 180 km/h do 220 km/h. Raport o tym zjawisku widnieje w europejskiej bazie groźnych zjawisk pogodowych i został on zgłoszony przez eksperta od zjawisk konwekcyjnych, Artura Surowieckiego ze stowarzyszenia Polscy Łowcy Burz – Skywarn Polska.”

   Także prosimy już nie silić się z podobnymi komentarzami mijającymi się z prawdą, a przede wszystkim zaprzeczającymi rzeczy stwierdzone i potwierdzone. Prosimy sobie hejtować gdzie indziej.

   • Dajcie spokój szkoda nerwów. Znaffcy zawsze sie odezwą, czy maja pojęcie, czy nie. Spoko film. Oklahoma Stasin.

  • Jesteś tak żenujący, że nie ma co komentować w zasadzie. Idealny film ukazujący tornado klinowe. Oklahoma. No, ale znaffca wie lepiej.

Kursy walut

 • USD 3.9769zł -0.83%
 • GBP 5.0142zł -0.36%
 • EUR 4.3543zł -0.41%
 • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas