690 680 960

Nowa sieć handlowa wchodzi na Lubelszczyznę. Pierwszy sklep już jest, niebawem kolejny (zdjęcia)

Sieć dyskontów nieżywnościowych Action uruchomiła swój pierwszy sklep w województwie lubelskim. W planach jest już otwarcie kolejnego obiektu w naszym regionie.

W czwartek, 25 listopada, swój pierwszy sklep na terenie województwa lubelskiego otworzyła holenderska sieć Action. Dyskont znajduje się przy ul. Siedleckiej w Łukowie, w budynku, który ponad 10 lat temu został wybudowany na potrzeby sieci Biedronka. Jednak w wyniku braku dojazdu dla samochodów ciężarowych, przez lata obiekt stał pusty. W końcu postanowił zagospodarować go inny podmiot.

Action sprzedaje 13 kategorii towarów: artykuły dekoracyjne, majsterkowanie, zabawki i rozrywka, artykuły papiernicze i hobbystyczne, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, produkty do wykorzystania w ogrodzie i plenerze, środki do prania i sprzątania, żywność i napoje, higiena osobista, artykuły zoologiczne, odzież oraz pościel. Sieć każdego tygodnia wprowadza ponad 150 nowych produktów, zastępując nimi te, które słabiej rotują.

Jak wskazuje spółka, która odpowiada za rozwój cieć w Polsce, łukowski sklep znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy drodze krajowej nr 63 oraz obok osiedli mieszkaniowych. Dlatego też wśród klientów mają być nie tylko mieszkańcy Łukowa, lecz również sąsiednich miejscowości.

Jest to już 158 sklep tej sieci w Polsce. Niebawem Action uruchomi też swój sklep w Lublinie. Obiekt powstał przy ul. Orkana w budynku po dawnym Tesco. Otwarcie zaplanowano na 2 grudnia.

(fot. Action/nadesłane)

18 komentarzy

  1. Kolejny moloch z chińskim bublem.

  2. A kiedy Zamość ?

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas