Nocny pożar śmietnika przy ul. Jutrzenki (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem przy ul. Jutrzenki strażacy gasili pożar śmietnika. Przyczyną pojawienia się ognia było prawdopodobnie podpalenie.

Do pożaru doszło w środę przed godziną 22 w pomieszczeniu z kontenerami na odpady przy ul. Jutrzenki w Lublinie. Na miejscu interweniował jeden zastęp straży pożarnej oraz pogotowie energetyczne.

W ciągu kilkunastu minut ogień został opanowany. W pożarze nikt nie ucierpiał. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

Wszystko wskazuje na to, że mogło to być celowe podpalenie.

(fot. nadesłane PiK i Bartosz – dziękujemy!)

Zobacz również

9 komentarzy

  1. Jestem wściekły widząc to dziś rano. Idiota który to zrobił naraził na zagrożenie życia TAK życia wiele osób i powinien właśnie tak być sądzony a nie za podpalenie !!! Na fotach nie widać ale około 3m od śmietnika stoi około 50 aut i dookoła placu jest kolejne 30 garaży… nie pomne obok trafa.
    Proszę docenić wagę syt. Śmietnik jest niby murowany ale dach ma drewniany i właśnie wspólny z garażami obok… jest integralną częścią bloku.
    Szczęście że skończyło się na strachu a nie tragedii w środku Lublina . Liczę że nie uniknie kary podpalacz i to z górnej półki !

  2. Czyżby Grzegorz się znowu uaktywnił ?

  3. Wypuścili już tego przygłupa z zajęczą wargą ?

  4. Dokładnie, monitoring by wszystko wyjaśnił. …Ja mieszkam w tym bloku i było duużo strachu, ale na szczęście dobrze się skończyło

  5. O monitoringu mowa jest już od 10 lat i co? Mamy dziadki borowe w Spółdzielni – w ogóle po co ta Spółdzielnia??? Może cas zrobić Wspólnotę i zabrać się za to Wszystko jak na właścicieli przystało. Nasza Spółdzielnia to ciekawy twór … niby mamy własność ale jak Rada nie klepnie… szkoda słów! O rosnącym czynszu by „ICH” utrzymać nie pomnę !

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu