Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu w Lublinie. Wymuszenie pierwszeństwa i jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Minionej nocy na jednym ze skrzyżowań w centrum Lublina doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafiła jedna osoba. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę na skrzyżowaniu Al. Racławickich, ul. Lipowej i Krakowskiego Przedmieścia. Przed godziną 2.00 zderzyły się tam dwa samochody osobowe – volkswagen i citroen. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca volkswagen kobieta poruszała się Al. Racławickimi w stronę Krakowskiego Przedmieścia. Wjeżdżając na skrzyżowanie, na którym nie działała sygnalizacja świetlna, nie zastosowała się do znaków, w wyniku czego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy citroena, który wyjeżdżał z ul. Lipowej.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

PRZECZYTAJ

Oboje mieli zielone, na skrzyżowaniu iveco zderzyło się z oplem. Są duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

6 komentarzy

  1. Tak to jest jak ludziom wyłączą sygnalizację – ta sytuacja oddziela kierowców od posiadaczy prawa jazdy…

  2. LUB i wszystko jasne

  3. PATOzłomy wyeliminowane

  4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    To są mieszczuchy.I dlatego człowiek taki jak ja jadąc do Dęblina w niedzielę o 5tej nie dam rady szybko przejechać miasta bo nie wiem po co ale jest włączona sygnalizacja dla upośledzonych kierowców

  5. Czemu nie podajecie informacji o narodowści uczestników?

Dodaj komentarz

Z kraju