Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne zderzenie motocyklisty z kią. Kierowca jednośladu został ranny (zdjęcia)

Po zderzeniu z kią, jakie miało miejsce minionej nocy na Czechowie, kierowca motocykla trafił do szpitala. Świadkowie wypadku wskazywali, iż mężczyzna mógł ścigać się z innym motocyklistą, a także autem osobowym.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę na rondzie im. Kamińskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Smorawińskiego z ul. Szeligowskiego zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący kią mężczyzna poruszał się ul. Szeligowskiego od strony ul. Północnej. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który jechał al. Smorawińskiego w stronę al. Spółdzielczości Pracy. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Motocyklistę przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Jak wskazywali świadkowie, razem z motocyklistą jechał jeszcze jeden kierowca jednośladu, a także samochód osobowy. Pojazdy te miały się ścigać. Kwestia ta będzie jednak szczegółowo sprawdzana.

13 komentarzy

  1. Mieszkam przy Smorawińskiego. Potwierdzam, że z soboty na niedzielę jeszcze przed północą słychać było kilkukrotnie ryk silników, jakby ktoś ścigał się w tę i wewtę. Wypadek? O, jakże mi k… przykro. Swoją drogą, skoro policja nie namierzyła ich wcześniej, to musiała przyjechać po fakcie. I dzisiaj już cisza na ulicy. Good job, panie motocyklisto!

Dodaj komentarz

Z kraju