Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne zderzenie audi z BMW w centrum miasta. Jeden z kierowców chciał zawrócić (zdjęcia)

Młody mężczyzna kierujący audi postanowił na skrzyżowaniu zawrócić. Nie zauważył jednak nadjeżdżającego BMW. W wyniku tego doprowadził do zderzenia.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 23 na ul. Lipowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Sądową zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i BMW. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nam przekazano, kierujący audi mężczyzna na skrzyżowaniu postanowił zawrócić. Nie zauważył jednak BMW, którego kierowca poruszał się ul. Lipową w stronę Krakowskiego Przedmieścia. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące aurami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

11 komentarzy

 1. chłop ze Spiczyna

  BEEMIARZOWI też było wystawić mandat bo pewnie się zagapił i nie wyhamował, a z drugiej strony dobrze że do kolizji doszło bo Śródmieście to nie spęd dla pierdziawek.

 2. I cyk dwa szroty na złom.

  • mieszkaniec lublina

   chlopie ty na audice szrot mowisz a mpk jezdzisz

   • Czy nowy nie-miec czy stary to i tak jest złomem. Usunąć to z ulic to 90% warsztatów samochodowych upadnie w kilka dni. Bmfu po 7 miesiącach wymiana skrzyni na nową. Vw tiguan dizel po roku wymiana silnika na nowy. Ałdica po 40tyś km awaria elektroniki. Jestem za biedny, żeby mieć taki szrot. Aaaa jeszcze mercedes za 340000 zł, który ma w zderzaku imitację dwóch rur wydechowych, a właściwy tłumik jest schowany za zderzakiem i wygląda identycznie jak z Daci. Daj chłopie spokój z tym dziadostwem.

 3. z tego co widzę, kałdi przejechało linie ciągłe, i gnojowóz też, więc mandacik dla obu szoferów

 4. mieszkaniec Lublina

  Ałdi i bmw to specyficzne stany umysłu.

 5. Kiedy w końcu policja weźmie się za zakłócenie ciszy nocnej przez bieda gruzy lubelskie?

 6. Wieśki tymi frędzlami to powinniście jeździć po trójmieście to znaczy Dys-Ciecierzyn-Elizówka, a nie pchacie się do Śródmieścia.

Dodaj komentarz