690 680 960

Nocna bójka na ulicy w centrum Lublina. Agresorów uspokoił dopiero policyjny gaz (zdjęcia, wideo)

Grupa obywateli Ukrainy zaczęła się bić między sobą. Co chwila do starcia dochodziło między kolejnymi mężczyznami. Uspokoił ich dopiero policyjny gaz. Pomimo ucieczki, wszyscy zostali zatrzymani.

W nocy z piątku na sobotę na ul. Kościuszki w Lublinie doszło do bójki między grupą kilku młodych mężczyzn. Jak wyjaśniali świadkowie, najpierw zaczęło się od szarpaniny, po czym uczestnicy, co chwila w różnych konfiguracjach, bili się między sobą. O wszystkim zaalarmowana została policja.

Kiedy na miejsce dojechali funkcjonariusze, akurat kolejnych dwóch mężczyzn starło się ze sobą. Policjanci użyli wobec agresorów gazu, co skutecznie ich uspokoiło. Większość z uczestników awantury rzuciło się do ucieczki. Jednak po kilku minutach wszyscy zostali zatrzymani. Część na ul. Peowiaków, kolejni na ul. Narutowicza, Zesłańców Sybiru, czy też na placu Kaczyńskiego.

Okazało się, że uczestnikami bójki byli obywatele Ukrainy. Każdy z nich znajdował się pod wpływem alkoholu. Mężczyźni nie chcieli pomocy medycznej. Teraz policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

 

(fot. wideo lublin112.pl)

86 komentarzy

  1. Z automatu paszli na ch.j w kamasze. Co tu robią rosłe chłopy? Wypad sie tłuc za swoją łukraine. Prawo powinno wobec nich powinno byc wlasnie tak napisane. Cos odwalisz-wypad z Polski w trybie natychmiastowym.

  2. Co oni robią w Polsce? Ich bracia bronią kraju a tchórze uciekli do Polski i udają twardzieli.Trzeba takich od razu deportować na Ukrainę, niech bronią własnego kraju.

  3. deport na front…..

  4. Na sybir od razu i po kłopocie

  5. „Batalion Monako” w pełnej krasie.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…