Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nocą rzucili się na idącego ulicą mężczyznę. Skatowanego 45-latka nie udało się uratować

Dwóch z trzech mężczyzn, którzy brali udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym 45-latka w Zamościu, zostało już skazanych. Na wyrok czeka jeszcze 36-latek, którego ciosy miały być przyczyną śmierci.

48 komentarzy

 1. No widać właśnie jak się boja sprawiedliwości. Juz ludzi sobie można zabijać bo kara słabiutka to co im tam… a potem marsze i żałoby narodowe. Żenada

  • Dwaj mordercy dostali po niespelna poltora roku. Chore sady, chory kraj… Smutne to bardzo. Cos wiadomo czy w tej sprawie prowadzone jest postepowanie dyscyplinarne wobec „prokuratora” i „sedziego’?

 2. Oto sprawiedliwość pod rządami PiS. Oby już nigdy nie weszli w skład żadnego rządu.

 3. POLSKA_CHLEW_OBSRANY

  Uff… na szczęście nie trafiło na notabla. Zginął tylko jakiś zwyczajny polaczek i nie trzeba dobrym chłopakom krzyżować planów na życie. Jeszcze tylko order orła białego za przemyślaną taktykę zwiększenia przewagi nad ofiarą, gratulacje od prezydenta i można wypuszczać (znowu brakuje miejsca dla marihuanowych baronów, alimenciarzy i pijanych rowerzystów).

  • za dużo TVN, co ma pis do sędziów przecież to nadzwyczajna kasta żydowska która wydaje wyroki takie jak widać i słychać.

 4. Sedziowie nie powinni byc anonimowi. Niech media mowia ktory sedzia wydal taki a taki wyrok. Pewnie od razu sedziowie zaczeliby byc uczciwsi i sprawiedliwsi. Bezkarnosc i anonimowosc ich rozzuchwala i stad takie wyroki jak ten.

 5. Takie wyroki to kpina i naplucie w twarz rodzinie ofiary

 6. Dla porownania Ronaldo za rzekomy gwalt zaplacil 500k dolarow, a teraz babka znow sie procesuje, bo sie kaska skonczyla.